Kanye West kandidoval na prezidenta, nezvládl ani správně odvolit

Ale ono by na tom v Americe asi nebylo nic zvláštního.

Raperovi Kanyemu Westovi se zřejmě rozvinula jeho bipolární porucha a jedním z příznaků je i totální pozbytí sebereflexe, takže ačkoliv je to totální tupec, rozhodl se kandidovat na prezidenta.

Všichni jsme čekali, že to bude pr*del, ale že až taková? 

Kanye rozjel velkolepou kampaň, brečel na mítincích a prohlásil se Ježíšem, což ho stálo několik milionů dolarů.

Bohužel se o možnost reálně zasáhnout do bojů o Bílý dům připravil poněkud brzy tím, že se nezvládl zaregistrovat do voleb. Respektive se mu to podařilo jen ve dvanácti státech. 

Přesto odhodlaně vykročil směr volební místnost a hodil sám sobě svůj hlas, protože je prý kandidátem, kterému nejvíc důvěřuje.

A to se dostáváme k dalšímu háčku. Kanye volil ve Wyomingu, kde se bohužel také nestihl zaregistrovat. Takže svoje jméno na lístek dopsal propiskou, ještě ke všemu nedoplnil reprezentanty do Sněmovny a jeho hlas měl tím pádem stejnou váhu, jako kdyby si tím papírem utřel zadek a ještě doma ho poslal do záchoda.

03.listopadu 2020 v 21:42, příspěvek archivován: 04.listopadu 2020 v 18:24

VIDEO: The first vote of my life We are here to serve We pray for every servant leader in the world ?? https://t.co/UWSrKslCt1

Pro zobrazen� videa mus�te m�t zapnutou podporu JavaScriptu

The first vote of my life We are here to serve We pray for every servant leader in the world https://t.co/UWSrKslCt1

Ještě dodejme, že tahle lopata volila poprvé v životě. Je jí 43 let.

Teď si asi říkáte, ještě že je aspoň téhle komedii konec. To ještě nevíte, že Kanye West hodlá za čtyři roky kandidovat znovu. 

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9195
3707