Tenhle kluk chtěl vypadat jako kostlivec, nakonec z něj je blbec

Jak to, proboha, asi vypadá, když má rýmu?!

Vzpomínáte na prezidentského kandidáta Vladimíra Franze? Tak to byl slabý odvar. Spíš takový odvárek. My tu pro vás máme jinou pochutinu, a sice Kolumbijce Erica Yeninera Hincapiého Ramíreze, co vypadá ještě hůř, než jak se jmenuje.

Tenhle kluk chce vypadat jako kostra, s kostlivcem bychom se ale kamarádili...

Eric si říká Kalaca Skull (skull je anglicky lebka, pro negramoty) a jako lebka má vypadat. Dobrovolně si nechal znetvořit obličej - odřízl si polovinu nosu, uši, také si rozřízl jazyk, kolem huby si vytetoval zuby a také si inkoustem nechal vyplnit oči.

Výsledkem bohužel není, že vypadá jako kostlivec, ale spíš jako dosti ohavný blbec.

Tenhle kluk chce vypadat jako kostra, s kostlivcem bychom se ale kamarádili...

Lidé se mu na ulici často vyhýbají obloukem a on se tomu diví, protože je to prý zkrátka jeho styl a nadávat mu za jeho vzhled je podle něj jako kritizovat ženu za to, že si udělala umělé kozi.

Jenže ono taky nejsou umělé kozi jako umělé kozi, není Kaley Cuoco jako Lisa Appleton a není modifikace obličeje jako modifikace obličeje.

Tenhle kluk chce vypadat jako kostra, s kostlivcem bychom se ale kamarádili...

Tento kolumbijský mladík se svou proměnou v chodící stvůru začal po smrti maminky. Ne, nehledejte v tom vyšší duchovno, jako že se jí tím chce přiblížit a proniknout za ní na onen svět, nebo tak něco. Prostě to chtěl udělat už od dětství, ale ona mu to zatrhla.

Nakonec filozofická otázka: Jak proboha šňupe koks? To si jako jednu dírku musí ucpat prstem?!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8032
2795