Ne, toto bohužel není humor. Justin Bieber vyzval Cruise k MMA zápasu

Říkali jsme si, že už jsme vás dlouho neinformovali o duševním stavu našeho oblíbeného zpěváka. Mysleli jsme, že už je to s ním lepší, ale ne.

Depresemi zničený miliardář Justin Bieber dlouhé týdny a možná i měsíce vymýšlí, jak naložit se svým naprosto neuspokojivým životem. 

Zpívat ho už nebaví (!!!), a tak se rozhodl vrhnout se do světa sportu. JB chce světu ukázat, že není žádná slečinka, ale pořádný drsňák a tak trochu i novodobý blanický rytíř.

Fotbal nebo golf pro něj není žádná výzva. On chce někoho pořádně zbušit. A ideálně někoho výrazně menšího a výrazně staršího, aby to bylo co nejvíce férové.

Na svém Twitteru tak Bieber vyzval k MMA zápasu více než dvakrát tak staršího herce Toma Cruise.

(Justin Bieber si jde pro Toma Cruise. )

(Justin Bieber si jde pro Toma Cruise. )

Fakt si neděláme legraci, přikládáme jeho výzvu jako důkaz.

„Chci se utkat s Tomem Cruisem v oktagonu. Tome, pokud do toho nepůjdeš, bojíš se a už nikdy nebudeš klidně žít. Kdo by byl ochotný ten zápas organizovat?“ napsal Justin na Twitteru a označil šéfa UFC Danu Whitea.

Pokud jste se smáli boxerskému zápasu mezi Marpem a Rytmusem, tak tuhle srandu byste asi ani nedokoukali  do konce. 

Jen si představte Biebera jak dostává nářez od Cruise, který věkem pomalu patří mezi důchodce.

No, vlastně to až tak špatný není. Třeba by ho Cruise znemožnil před celým světem natolik, že by Bieber konečně pochopil, co jsou to deprese a my bychom ho poprvé skutečně litovali.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3246
570