Bíbře nasadilo pedoknír a to není jediný důvod, proč se mu zase smějeme

Už dlouho jsme se nesmáli miliardáři z Kanady, kterému jeho život ničí deprese.

Není to tím, že by snad nebyl důvod. Ale spíš jsme si od Justina dali chvíli pauzu a věnovali se kozi, které vás jistě zajímají více. Teď nás ale Bíbře dostalo. A to nejen tím, že si zapomnělo oholit chmíři pod nosem a díky tomu teď vypadá jako mexický pedofil, ale hlavně když před časem řekl, že pravým důvodem jeho pupínkaté tváře nejsou drogy, ale vážná nemoc, se kterou bojuje.

„Spousta lidí o mně psala, že vypadám nechutně, protože jsem na pervitinu. Neuvědomili si ale, že mám lymskou boreliózu. A nejen to, ale i vážnou formu mononukleózy, která ovlivnila moji pleť, funkci mozku, energii a zdravotní stav obecně,“ uvedl zpěvák.

Zamáčkli jsme slzu a čekali, co z něj vypadne dál.

Trvalo to pár týdnů a Justin zase otočil. Teď už o sobě mluví jako o feťákovi, kterého málem drogy zabily. Samozřejmě také nezapomněl zmínit, že mu fet někdo vlastně vnutil.

„Byl to pro mě únik. Byl jsem hodně mladý. Přikládal jsem důležitost špatným věcem, protože mi je prostě naservírovali. Pravdou je, že jsem nikdy nevěděl, co je správně. Rodiče mě nikdy nenaučili, jak být týmovým hráčem. Bylo to, jako bych umíral. Bylo to vážně šílené a děsivé,“ nechal se slyšet zpěvák, který prý prosil Boha, aby mu pomohl ven z „temna“.

To je celkem nefér.

My totiž už roky Boha prosíme, abychom o této kanadské existenci už nikdy neslyšeli, ale naše prosby očividně nikdo nebere vážně.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8124
3012