Biebře mělo šanci někoho konečně zbušit a nebyl to Cruise. Nedopadlo to dobře

Vypadá to, že jediné, s čím je Justin Bieber schopný bojovat, jsou jeho údajné deprese.

Kanadská hudebnice se před pár dny procházela se svou manželkou Hailey po ulici v Los Angeles. 

Zčistajasna se zde zjevila neznámá sexy kočka v plavkách. Měla na sobě boxerské rukavice a chtěla si to rozdat s Biebrátkem.

Justin Bieber

Biebře v to chvíli vycítilo šanci, že by mohlo poprvé v životě někoho pořádně zbušit. A ten někdo je narozdíl od Cruise podobná váhová i výšková kategorie.

Justin Bieber
Justin Bieber

Trvalo pár sekund a zpěvačka původní myšlenku na boj s dívkou pohřbila. Shovala se za Hailey a na pomoc přišel ještě bodyguard, který barvou kůže i tělesnými proporcemi připomínal basketbalistu Shaquilla O’Neala.

Justin Bieber

V přítomnosti své ženy a černého muže v černém se Bieber cítil téměř nepřemožitelný a své vyzyvatelce se s chutí vysmál.

„Tak pojď, jsem tady! Bojíš se?“ řval prý podle našeho dobře informovaného zdroje Bieber na sexy kočku.

Justin Bieber

Ta poté usoudila, že bitka nemá smysl a raději z místa činu odešla. Nejspíše šla hledat opravdového soupeře, od kterého by rána bolela alespoň o trochu více, než facan od naší mámy.

Odchod sexy vyzyvatelky Justin považoval za jedno z největších vítězství kariéry a začal údajně zase přemýšlet o tom, že skutečně nastoupí k MMA zápasu s Cruisem.

Poté, co mu šéf UFC Dana White po telefonu vysvětlil, že v kleci mu už nepomůžou ani obří černoch ani manželka, Bieber koukal asi takhle:

Justin Bieber

Rvačka je tedy zase v nedohlednu a Bieber je „still“ neporažený.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6823
2849