Jiří Langmajer psychicky zničil svou ženu

A za to půjde do pekla.

Celý šoubyznys začíná být jeden velký nepořádek, i když Jirku Langmajera tu nezmiňujeme zase tak často. Doteď to totiž byl celkem nezajímavý slušňák, který toho nikde moc nepoblil, nikomu nenadával, nekradl, nezasekl se pod pařezem a dokonce ani nečeká dítě s Koktou. Teď ale konečně něco spáchal a my samou radostí okousáváme omítku, že na něj můžeme hodit nějakou tu naši špínu.

Aktuálně totiž opouští manželku a zřejmě se stěhuje k Adéle Gondíkové. A zákonná paní Langmajerová je z toho oficiálně na dně a teď sedí doma a zvrhle si vybíjí zlost na andělíčcích na stromeček. Nebo tak nějak. Z ní totiž dělal Jirka pitomce celkem dlouho, celá republika věděla, že jí zahýbá, ale ona pořád nic. A teď to prasklo.

Dobytek.Ano, tenhle muž s lahví v ruce, co se drbe na zadku skutečně někomu zlomil srdce. A skutečně má několik milenek. A ano, skutečně po něm šílí spousta věrných divaček TV Noha. Ženy prostě pochopit nejdou. Čímž byl asi podstatný obsah zprávy sdělen a vy byste měli ukončit přestávku a vrátit se do práce, protože teď, když víte, jak to s tím Jirkou vypadá a kdo se zhroutil tentokrát, hned se vám bude makat líp.

Tak to je.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6231
3556