Jaromír Soukup si založil e-shop Jaromíra Soukupa a neděláme si z vás legraci

Pomalu vyhlížíme moment, kdy to začne být k pláči. Zatím je ale s Jaromírem Soukupem ještě prdel.

Pokud máte rádi Jaromíra Soukupa, patříte k fanouškům pořadů Jaromíra Soukupa, budou z vás voliči Listu Jaromíra Soukupa a přesto ještě pořád nemáte dost Jaromíra Soukupa, máme pro vás bombastickou zprávu. Můžete mít třeba celý byt Jaromíra Soukupa. Stačí jediné: Navštívit Shop Jaromíra Soukupa!

Nejdřív jsme si mysleli, že někdo povýšil internetový trolling o pět úrovní. Pak jsme zjistili, že je to realita. Jaromír Soukup si založil vlastní eshop, který se schovává pod doménou shoptv69.cz.

Vítejte na shopu Jaromíra Soukupa...

Vítejte na shopu Jaromíra Soukupa...

Když už se Jára Soukup rozhodl fušovat do všeho, tak prostě fušuje do všeho a na jeho eshopu najdete všechno.

Má tam léky snad na každý orgán v těle, prodává kola a lyže, takže prostě můžete mít bicykl Jaromíra Soukupa, taky nabízí úplně všechny druhy nábytku, takže můžete mít pokoj Jaromíra Soukupa, a navíc ještě prodává hračky, tudíž můžete mít dítě Jaromíra Soukupa.

Bicykl Jaromíra Soukupa

Vrcholem jsou podle nás lacláčové kalhoty Jaromíra Soukupa s extrémním drtikulem, který z vás udělá ženu, co má přední zářez. Větší galimatyáš jsme asi nikdy neviděli.

A tady jsou lacláče Jaromíra Soukupa!

A tady jsou lacláče Jaromíra Soukupa!

Máme trochu strach, co přijde dál. Představte si třeba Sex Shop Jaromíra Soukupa, kde se bude prodávat dildo Jaromíra Soukupa nebo třeba umělá vagína Jaromíra Soukupa. 

Nebo by si Jaromír mohl založit restauraci a nabízet uzený koleno Jaromíra Soukupa. Aby to ale všechno stihl, než se dostane na Hrad a udělá z nás všech občany Jaromíra Soukupa, že jo.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4999
6141