Jágrova ex přítelkyně bude pracovat v TV Noha

Protože když strávíte šest let s hokejistou, jste nejlépe kvalifikovaným sportovním redaktorem.

Ano, Jágrova expřítelkyně Inna Puhajková se dostala do televize, na post sportovní redaktorky. Možná si teď tak narychlo nevybavíte, kdo že to vlastně je. To chápeme, protože jména bývají těžko zapamatovatelná i u holek, co si je na noc dovedete domů, natož jméno šlápoty nějakého hokejisty, ale tahle fotka už by vás trknout měla.

Tedy pokud nejste gay.Jsme si naprosto jisti, že se jedná o inteligentní mladou dámu s naprostým přehledem ve světě dřiny, potu a steroidů, jakým je sport. A stejnou jistotu projevujeme i v oblasti jejího přijetí na tohle pracovní místo. Protože to určitě neproběhlo přes postel. Vůbec.

Jarda Jágr se tak může radovat, protože kdo by nechtěl, aby jeho kariérní počiny komentovala zhrzená bývalka, souložící s bůh ví kterým vysokým televizním ouředníkem, který jí dovolí odvysílat všechno, co si řekne. Protože jinak si moc nedovedeme představit, co bude u toho sportu dělat. Mohla by si nacvičit cirkusové představení s močící miniaturou olympionika, houpajícího se na těch velikých kruzích, co nosí v uších.

Každý, komu se na uších houpe liliput je totiž cool.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3186
919