Afričan se vsadil o pár šušňů, že vypije celou láhev Jägera na ex. Nepřežil

Hned na úvod upozorňujeme, že tenhle článek jsme si výjimečně z prstů nevycucali.

Dnes tu místo kozi máme velmi smutný příběh, který se zrodil v Jižní Africe, konkrétně v malebné vesničce jménem Mashamba.

Tamní mladík se chtěl vytáhnout před svými kamarády a vsadil se v přepočtu o necelé tři stovky, že vypije na ex celou flašku Jägermeistera.

Afričan s křížkem okolo krku do sebe láhev naklopil během dvou minut. Podle serveru Daily Mail tento nepříliš inteligentní borec okamžitě zkolaboval.

Zatímco lidé kolem něj jásali, protožě něco takového ještě neviděli, on odstartoval svůj boj o život, který nakonec netrval příliš dlouho. 

Podle očitých svědků se mladík chvíli snažil pohyboval za pomoci svých kamarádů, kolíbal se ze strany na stranu a pak byl převezen do nemocnice, kde brzy zemřel.

„Policie zahájila vyšetřování incidentu zjevného zneužití alkoholu, ke kterému došlo v jedné z místních lihovin,“ informoval policejní mluvčí Brig Motlafela Mojapelo.

Závěrem ještě upozorňujeme, že tento příběh se skutečně stal a podle mnohých už je dopředu rozhodnuto, kdo získá Darwinovu cenu pro rok 2022.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12917
5418