Galavečer plný krve a potu v Praze: Legendární Kníže jde pomstít Attilu Végha!

Tak tohle bude řežba!

Už ve čtvrtek večer se v pražské hale O2 universum představí zbrusu nová organizace bojových sportů. 

Po GCF, Okagon MMA či XFN tu máme organizaci I Am Fighter, za kterou stojí bývalý boxer Ondřej Pála a MMA bijec Petr Ondruš. 

(Petr „Píno“ Ondruš je v Česku legenda bojových sportů.)

(Petr „Píno“ Ondruš je v Česku legenda bojových sportů.)

Hlavním trhákem galavečera je bezpochyby hlavní zápas mezi legendárním zápasníkem Petrem „Monstrem“ Knížetem a Dánem Simonem Carlsenem.

(Petr “Monster” Kníže)

(Petr “Monster” Kníže)

Oba dva jsou experty charakterizováni jako bijci ze „staré školy“ čeká se vyrovnaná krvavá válka.

Pikantní navíc je, že Simon Carlsen před devíti lety porazil slavného slovenského zápasníka Attilu Végha

„Byl to dost těžký zápas, dopadl jsem dost zle, dobil mě jak psa. Petr bude mít těžkou práci, ale držím mu palce, aby vyhrál a pomstil mě,“ řekl před zápasem Attila, který se v současné době chystá na „zápas století“ s Karlosem Vémolou.

(Karlos Vémola a Attila Végh)

(Karlos Vémola a Attila Végh)

Kníže v profesionální MMA kariéře prohrál pouze jeden zápas z jedenácti. Tím, kdo ho dokázal porazit, byl v roce 2013 právě Vémola.

Před duelem se oba zápasníci hodně hecovali. Nedlouho po zápase se z nich ale stali přátelé.

Za zmínku stojí také to, že v rohu Petra „Monstra“ Knížete by se měl objevit jeho dobrý přítel a hlavně svěřenec Makhmud Muradov, který se nedávno probojoval do slavné americké organizace UFC.

(Makhmud se svým mentorem Petrem Knížetem)

(Makhmud se svým mentorem Petrem Knížetem)

V hale se představí také Tomáš Fiala, Daniel Brunclík či Vasil Ducár. Průběh zpestří také exhibiční zápas mezi jedinou českou zástupkyní v UFC Lucií Pudilovou a olympioničkou Adélou Hanzlíčkovou.

Jeden ze zápasů v rámci K1 Fusion okusí také Miroslav Dubovický, který se zatím proslavil spíše jen tím, že sbalil Jágrovu ex Veroniku Kopřivovou.

Součástí organizace IAF je také sportovní reality show I AM FIGHTER, kam mají možnost se přihlásit všichni, kteří mají chuť a baví je MMA. 

Zápasníci, i ti, kteří začínají, amatéři, profesionálové, prostě kdo chce, šance je do konce srpna. Organizátoři poté vyberou šestnáct nejlepších a s těmi budou pracovat. Vybraná šestnáctka bude také na galavečeru představena.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9368
3012