Lítající obývák tureckého paraglidisty je asi největší známka punku, co dnes uvidíte

Příště by tam mohli točit třeba czech casting.

Sympatický instruktor paraglidingu z tureckého Izmiru Hasan Kaval je evidentně pro každou legraci. A evidentně mu přišlo legrační přivázat ke křídlu gauč a ve vzduchu si tak trochu zalenošit.

Aby to nebyla moc nuda, okolo gauče si rovnou postavil obývák. Jakmile ho kamarádi spustili nad tureckým letoviskem Oludeniz, sundal boty, navlékl papuče a nohy si položil na stoličku.

Hasan Kaval

Otevřel brambůrky s kolou a v televizi si pustil Toma a Jerryho. Vypadal trochu jak Al Bunda z nebes a my jsme se u jeho kousku náramně pobavili.

Pikantní ovšem je, že Hasan nebyl ke gauči vůbec připoután, takže přijít turbulence, buď by to žbluňklo tak, že by z něj byli dva Hasanové, nebo by spadl na hlavu nějakému paštikáři.

„Vůbec jsem se nebál a přátelé mi věřili. Bylo to fajn. Cítil jsem se dobře a relaxoval jsem,“ prohlásil později, jako by se právě vrátil třeba z akupunktury, která možná vypadá bolestivě, ale je to ve finále fajn.

Pro příště by Hasana mohla vystřídat nějaká pěkná holka a ukázat kozi. Gauč totiž vypadá skoro jako z castingu na porno.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9900
4084