Filip Grznár bude zápasit v MMA a věří ve výhru

Dlouho jsme vymýšleli nějaký vtipný titulek, nakonec jsme si ale řekli, že tenhle je úplně nejlepší.

Zaprvé si totiž vůbec nic nevymýšlíme a zadruhé jsme toho názoru, že jde o slušný útok na vaše bránice. Dostalo se k nám totiž, že nejznámější český kulturista Filip Grznár, který to poslední roky zkouší i coby MMA zápasník, ale zatím mu to příliš (spíše vůbec) nejde, bude mít další zápas.

Poté, co dostal v brazilském jiu-jitsu výprask od zpěváka Bena Cristovaa, si lidé dělali legraci, že by Grznár mohl zkusit zápas s jiným zpěvákem.

Svalovec z Plzně hejtry nejspíše bere vážně a v sobotu 13. listopadu si to na galavečeru IAF 3 v pražském Kongresovém centru rozdá s Jaroslavem Oláhem, který zkoušel štěstí v loňské řadě pěvecké soutěže SuperStar.

Oláh není jen zpěvák, ale také barber. Podle sázkovek je proti výrazně menšímu Grznárovi velkým favoritem. Kulturista si ale prý věří na první MMA vítězství v kariéře.

„Silově jsem připravený, budu rozhodně silnější a technicky bych na tom měl být také lépe. Jde jen o to, jestli vydrží hlava,“ řekl nedávno pro Expres.cz Filip Grznár, který se na zápas připravuje v plzeňském AtomGymu.

Jsem schopný ho porazit kdykoliv, ale když tam přijde tvrdá rána, neuděláš nic. On je bývalý boxer a MMA dělá nějakou chvíli, ale při těch rozměrech bude mít sílu i na zemi. Žádnou speciální strategii nemám, jestli půjdu na zem, nebo budeme boxovat, to vůbec nevím,“ dodal kulturista, kterému v začátcích v MMA pomáhal i jeho kamarád a vzor Karlos Vémola.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12594
5920