Elon Musk přestal hulit, teď si zřejmě obaluje houbičky v kokainu

Aneb další díl pořadu Podivné vize podivného vizionáře.

Před nějakým časem jsme vás informovali o tom, jak se Elon Musk zhulil a pak vymyslel auto, které je sice fakt dost sexy, ale tak trochu nepoužitelné v dešti, protože do něj teče.

Tak teď zase pro změnu vymyslel nerozbitné auto, kterému vymlátíte skla na jeden hod koulí.

Muskův Cybertruck má mít nerozbitná okna.

Teslu Cybertruck už jste asi viděli, a pokud se vám líbí,  je to zároveň i odpověď na to, proč nemáte kamarády a ve škole jste dostávali čočku. 

My bychom tohle nebrali ani jako vysavač.

Položili jsme si otázku, jak Elona Muska mohla taková věc napadnout. Okamžitě jsme zavrhli možnost, že by to zase přehnal s hulením, na takovou pecku marihuana určitě nestačí. Ne, tohle musel být koktejl těch nejtvrdších halucinogenů.

Design Cybertrucku je hodně nevšední.

Po detailní analýze a konzultaci s expertem jsme přišli na to, že si Elon Musk obaluje lysohlávky v kokainu a ty pak zapíjí vodkou. A jako dezert líže Bufo alvarius, což je halucinogenní žába vyskytující se u řeky Colorado, která příznačně protéká Kalifornií, kde sídlí Tesla.

Elon Musk v marihuanovém oparu.

Smutnou zprávou je, že dál už asi Elon zajít nemůže a tuhle pecku jen tak netrumfne. A my dlouho nebudeme mít možnost si kopnout do člověka, co má v levé kapse víc peněz, než vyděláme za život. 

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11958
5468