Po dlouhé době jsme se koukli, co dělá Muskova holka, a rozumbraduje o rozpuštění policie

Takže to samozřejmě celé vyřešila.

Jestli si na ni nepamatujete, tak je to zpěvačka, u níž si nejsme jisti ani pohlavím a ani pozemským původem, ale je to ta, která má s Elonem Muskem dítě, jenž se jmenuje AK47 nebo tak nějak.

No a protože je všude covid a všichni jsou zalezlí doma a tloustnou a nic se nikde neděje, tak jsme se šli podívat k ní na Instagram, co matka AK47 dělá, a koukáme, že kreslí nějaké bytosti s rohy, pije víno schovaná v květináči a snaží se vyřešit problém s policií v Minneapolisu a v Seattlu.

To jsou ta města, kde se pár komoušů, ježíš pardon - pokrokářů rozhodlo, že rozpustí policii, protože jsou duhová společnost plná srdíčkových lidiček a policie je bakaná a dělá pořádek, přičemž tito lidičkové mají nárok na všechno včetně vašeho domu, vaší káry, vaší manželky a vaší práce.

Taky tam všichni plakali pro George Floyda, celkem nepřínosného člena společnosti, jenž si ani nedovedl vydělat dvacet dolarů, a pohřbívali ho tam tak, že ani veteráni z II. světové války, kteří zabíjeli zkurvené nácky, by se takové slávy nemohli dočkat ani za deset životů.

Nyní tam tedy mají bezpolicejní zóny, kde žije tahle sluníčková komunita, akorát teda že už za dva dny ležela na chodníku první mrtvola a v Minneapolisu vám ustřelí hlavu i za bílého dne a policie s tím nemůže nic moc dělat, protože ji nikdo neplatí, a pak taky - hej, vám by se chtělo zdarma jezdit zachraňovat nějaké pitomce z komunit, když na vás další lidi střílejí?

Máma dítěte AK47 se ale na Instagramu zamyslela, jak tuhle celou šlamastyku vyřešit, a samozřejmě čím víc bez peněz policie bude, tím je to podle ní lepší řešení, protože pak by se love mohly dávat do neziskovek, které tvrdí, že jim jde hlavně o prevenci a díky nim by nerostli další kriminálníci.

Grimes taky píše, že „velmi málo lidí je ve své podstatě zlých a když se k ní někdo choval hrozivě, tak spíš potřeboval psychickou pomoc a lepší péči o duševní zdraví“.

Muskova holka má recept na kriminalitu.

No, nedopadlo to dobře.

Grimes dostala v komentářích pořádně na prdel za svou naivitu, ale aby holka jela zachraňovat vlastním tělem vykrádačky domů a umírající lidi, to se jí nějak nechce.

My být policejním náčelníkem v Minneapolisu, rozdáme její číslo mezi lidi, aby volali jí. „Od květnové smrti drobného kriminálníka George Floyda, která rozpoutala masové protesty proti rasisticky motivované policejní brutalitě, se Minneapolis stal dějištěm nebývale vysokého množství násilností. Více než 500 lidí bylo postřeleno, dvakrát tolik než v předchozím roce. Jedná se o největší počet za poslední dekádu, střely byly příčinou smrti sedmdesáti osmi lidí a počet vražd stoupl o více než padesát procent v porovnání s předchozím rokem. “ píše se ve zprávě o stavu společnosti.

Tak posíláme tleskánky.

via GIPHY

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9776
4308