Daniel Landa se pomátl na předávání slavíků

Prznil drůbež a mluvil sprostě v přímém přenosu, je to frajer

V sobotu proběhlo předávání cen ankety Český slavík Mattoni 2012, jehož vítězem po hodně dlouhé době nebyl Karel Gott, z čehož máme nepřetržité potíže s inkontinencí. Po letech to totiž vypadá, že budou hlavní cenu dostávat i zpěváci, kteří něco dělají a zaslouží si to, ne jen přesluhující pomníky minulých dob, pohřbívající svou dávnou důstojnost angažováním se v hip-hopu. Teď se asi spousta lidí naštve, ale uznejte, logiku to má.

Třetí místo v kategorii zpěvák roku získal zasloužilý bojovník o integraci sociálně nepřizpůsobivých spoluobčanů do společnosti, profesionální automobilový závodník a milovník Židů - Daniel Landa. No a předvedl tam tohle, jedno z nejzajímavějších přebírání ceny v dějinách všech podobných veřejných akcí.

Máme z toho ambivalentní pocity, protože určité části byly děsně cool a Landa prostě řekl co chtěl a jak chtěl, způsobem „in your face, bitch“ a ke všemu v přímém přenosu TV Noha, za což si zasluhuje respekt. Zakončení ale bylo lehce mimo a ta sebelítostivá část o tom, že nikoho nezajímá jeho opera, moc cool nebyla. Nebo jsme možná jen přízemní idioti, kteří si umí akorát dělat srandu z Ivety Bartošové a nechápeme to, ale na to už si všichni zvykli.

Takže tak půl na půl. Každopádně, když kouzelník Žido prstí kohouta a říká sprostá slova v přímém přenosu, je to sranda a máme z toho podobnou radost, jako když jsme v 5 letech dostali první Lego. A filozofické závěry z celé akce přenecháme raději lidem, kteří píšou ty boží komentáře na novinky.cz, páč oni to vědí všechno líp.

Prdel hovna jebat pičo seru na vás, zmetci...


Ty mě moc neser vole, nebo ti dám přes držku...


Do plynu s váma všema, čuráci...

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6846
2790