Daniel Landa jezdí rallye a vůbec mu to nejde

Nevěříme. Prostě nevěříme.

Když Danielu Landovi veřejně škráblo při předávání slavíků, zapřísahal se, že s celou hudbou končí, protože prostě nemění svět a to je hnus a k pláči. Publiku pak oznámil, že jde nasazovat svůj život při pendlování za vrcholovým sportem. A tím sportem bylo rallye.

Všichni jsme mu to samozřejmě moc přáli, zvlášť splnění jeho primárního cíle umístit se na mistrovství světa do čtvrtého místa. Mysleli jsme na to ve dne v noci a skoro jsme zapomněli, jak vypadají prsa Katy Perry.Někoho od novin ale nedávno napadlo zjistit, jak si Landa stojí a tak po něm začali pátrat. Nakonec ho našli, ale dalo to práci, protože se ve všech závodech registruje jako Žito44. Stylovější by bylo Žito44 the Wizard. Nebo cokoliv, co by vystihovalo mocného mága s vražedným kohoutem ve znaku.

Tenhle Žito44 sice rallye skutečně jezdí, ale jde mu to trochu hůř, než čekal. V průběžném pořadí je na šedesátém devátém místě. Ze sedmdesáti čtyř. To znamená přibližně to, že by ho předjel i Stephen Hawking.My ale věříme, že se to všechno nakonec nějak vysvětlí, Žitovi44 se vrátí jeho pravicová síla a křídla majestátního kohouta, zprzněného před kamerami ho úspěšně donesou až do cíle. Říká se tomu ornitologické šílenství a je to dokonce ještě o stupínek výš, než Hulkova zuřivost.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8096
2807