Absolutně top moment na Clash of the Stars: Slovenské kočky z OnlyFans to na nás vybalily

Sorry, ale do hlavní fotky jsme to prostě dát nemohli.

Už na tiskové konferenci nám bylo jasné, že nejzajímavějším zápasem čtvrtého galavečera organizace Clash of the Stars bude zcela jistě bitka, kdy se v kleci střetnou hned čtyři kočky najednou.

Ve slovenském týmu totiž byly provokatérky, které řádí na platformě OnlyFans pod přezdívkami Karin Pedro a Inked Dory. Holky k sobě mají hodně blízko, fotí společné sexy fotky a rády ukazují svá super těla ze všech úhlů.

My tedy pochopitelně doufali, že jim třeba něco vykoukne během zápasů.

Karin Pedro a Inked Dory

Z toho důvodu jsme na galavečer zavítali osobně. Během zápasu bohužel nic nevykouklo (alespoň jsme tedy nic nezaznamenali), ale před nástupem do klece se Dory a Karin postaraly o jednoznačně největší show večera.

Na chvíli se přede všemi diváky zastavily, koukly se na sebe a pak společně zvedly trička a všem ukázaly své super kozi.

Inked Dory a Karin Pedro ukázaly kozi.

O něco déle byla nahoře bez mladší Karin, která se pak nechala slyšet, že už zápasit nechce a hodlá se věnovat hlavně svým aktivitám, což znamená zejména profilu na OnlyFans.

Inked Dory a Karin Pedro ukázaly kozi.

Za nás by to byla velká škoda, protože dívat se na trpaslíky v kleci může být docela sranda, ale kozi venku jsou přece tisíckrát lepší podívaná.

Inked Dory a Karin Pedro ukázaly kozi.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19180
7617