Kuřáci mentolových cigaret, spojte se. Víme, jak to natřít zákazu EU!

A ještě k tomu zdravěji!

Jestli kouříte cigarety s mentolovou či jinou příchutí, mohli byste mít od 20. května pěknou smůlu. To totiž vstoupí v platnost nová evropská legislativa, která prodej cigaret s charakteristickou příchutí zakazuje.

Mentolky nahradí tyto alternativy, klikni ZDE!

Charakteristickou příchutí rozumíme vůni nebo chuť jinou než tabákovou, tedy takovou, kterou výrobku dodává přísada nebo kombinace přísad, zejména ovoce, koření, byliny, alkohol, cukrovinky, mentol nebo vanilka, a jež je rozeznatelná před užitím tabákového výrobku nebo při něm.

Jenže my pro vás máme tip!

Tím tipem je společnost British American Tobacco, která má v portfoliu pecky jako nikotinové sáčky LYFT, zahřívaný tabák glo a nově taky e-cigaretu Vype. Náplně do nich jsou samá dobrota a zákaz EU se na ně nevztahuje!

Společnost British American Tobacco

Společnost British American Tobacco

Přední výrobce tabákových produktů i s ohledem na chystanou změnu vyvinul hned tři alternativní produkty určené dospělým kuřákům, které příchutě obsahovat mohou. Nespornou výhodou v této situaci je také fakt, že zmíněné produkty jsou podle řady studií a názorů odborníků pro uživatele potenciálně méně škodlivé, než tomu je při užívání tabáku konvenčním způsobem.

Více informací o legislativních změnách i nabídce alternativních produktů najdete na webových stránkách www.ceskobezprichuti.cz a dále také na golyft.cz a shop.myglo.cz.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7263
2531