Ženu nebavilo, že chce její manžel pořád sex. Udělala mu umělou pannu, co vypadá stejně

Určitě to spousta z vás zná. Svoji drahou polovičku fakt moc milujete, máte hodně společných zájmů, jenom na jediné věci se ne a ne shodnout: Jeden by mohl denně, druhému stačí jednou za měsíc.

Podobně to mají i osmadvacetiletý Callum a o pět let mladší Char. Je to sice s podivem, jelikož ona dělá modelku na OnlyFans, ale my se v tom hrabat nebudeme. 

Char zkrátka nestačí apetitu svého manžela, nicméně namísto výmluv o bolavých hlavách přišla s naprosto revolučním řešením. Callumovi nechala vyrobit umělohmotnou pannu, která vypadá úplně stejně jako ona a je jí v zásadě jedno, kdy se na ní kdo vrhne.

Callum, Char Grey a jejich panna Dee

A ještě se kvůli tomu plácla přes kapsu, dala za ni 1800 dolarů, což je v přepočtu asi 43 tisíc korun. I když máme silnou pochybnost o tom, z čí peněženky ty prachy šly.

Manželé už v polyamorním vztahu s umělohmotnou paní, které říkají Dee, žijí rok a nemohou si ho vynachválit. Callum se může vyřádit několikrát denně, ukojí svůj apetit a je vymalováno. Ba co víc, když má náhodou chuť i manželka, prý si občas dají trojku. 

Callum, Char Grey a jejich panna Dee

Nevíme, co z toho Char má, protože s kusem kozatého plastu asi žádná velká polízanice nebude, nicméně je nám na její iniciativě něco opravdu sympatického.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12829
5723