Neposedné kozi i super zadek v tangách! Ex Kanyeho Westa jede celkem slušný bomby

Toho jsme si prostě nemohli nevšimnout.

Modelka a instagramová hvězdička Chaney Jones o sobě dala vědět vztahem se zpěvákem Kanyem Westem. Někteří ji popisovali jako dvojnici jeho exmanželka Kim Kardashian. Po boku známého rapera se Chaney objevovala jen pár měsíců. My jsme ale zaregistrovali, že od loňského rozchodu jede sexy bruneta celkem slušné bomby.

Kamkoliv přijde na akci, tam způsobí rozruch svým velmi odvážným outfitem. Nedávno kyprá kráska vyrazila v Hollywoodu do jedné z tamních restaurací. Na sobě měla šaty s obřím výstřihem a musíme podotknout, že Chaney bohužel (tedy bohudík) neuhlídala své kozi.

Chaney Jones

Jedno neposedné ňadro se jí neustálo dralo ven. Z pořízených fotek je zřejmé, že mladou modelku tohle faux pass vůbec netrápilo. Naopak, snažila se odhalenou kozi ledabyle zakrývat rukou, ale dělala to tak fikaně, že stejně bylo všechno vidět a my teď máme žně.

Chaney Jones

Kočka, kterou na Instaramu sleduje přes 600 tisíc lidí, nedávno řádila také v sexy tangách na pláži s kamarádkami. Následující snímky potěší zejména naše fanoušky z řad dolňáků.

Chaney Jones
Chaney Jones

Menší poprask bývalka Kanyeho Westa způsobila také tím, když na jednu z akcí dorazila v síťovaném topu a pod ním neměla zhola nic, tedy kromě svých dvou pokladů.

Chaney Jones

My jenom doufáme, že Chaney zůstane ještě nějakou dobu single a když už si někoho nabrnkne, tak to nebude žárlivec, co ji bude zakazovat chodit na veřejnost bez podprdy.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17318
9759