Lidí se nudí jako prase, proto řeší kraviny, část další: Tahle pani si stěžuje, že v Černobylu nehrají černoši

WTF TVL OMG.

Jestli nevíte, co je to seriál Černobyl, tak předpokládáme, že jste nový mimořádný druh žijící na dně Mariánského příkopu a vědci vás teprve objeví a dostanete latinský název.

Čili s těmi, kdo jsou mimo, se nebudeme zdržovat, pojďme k těm, kdo sice nemuseli vidět ani jednu epizodu, ale tak nějak vědí, že seriál vzniknul a zhruba chápou, co popisuje.

Černobyl

Jak se zdá, být elementárně příčetný v dnešní době je už skoro diagnóza. Když nemáte osm pohlaví, diplom z  ̶z̶l̶o̶d̶ě̶j̶n̶y̶ ̶v̶z̶d̶u̶c̶h̶u̶  gender studies, nejste bio free vegan diverzity babiččin přírodní bezlepkový open multi jóni člověk, je s vámi něco špatně.

Když chápete, že v seriálu Černobyl nemůžou hrát černoši, protože v Sovětském svazu v roce 1986 jich zats tak moc nebylo, jste prostě podle dnešních měřítek idiot.

Černobyl

To vám tedy aspoň vzkazuje pani jménem Karla Marie Sweet, která si na Twitter napsala dopísek o tom, že nechápe, proč v seriálu nehrají černoši, když tedy seriál se nedrží pravdy v tom, že herci nemluví ukrajinsky, ale anglicky.

Černobyl

Pani Karla je tedy scénáristka, tak jsme si ji proklepli. Má za sebou jeden absolutně neznámý dokument, což by nám normálně udělalo radost, ale tentokrát se poštěstilo ještě víc.

Černobyl

Za svůj megablábol dostala na Twitteru od lidí takovou nálož, že nejdřív tenhle tweet smazala a pak si musela úplně zavřít účet. A aby toho nebylo málo, to samé musela udělat i se svým Instagramem.

Nejde tak ani o ty černochy, ale o to, do čeho všeho lidi dneska nerejpají, jen aby něco řekli.

LOL.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10621
15808