Sexy raperka vykopala a uvařila kočku, že jí přivede k životu, také jí pavouky a prý je čarodějnice

Takový normální americký teenager.

Raperka Azealia Banksová je na pohled kočka, často vystrkuje kozi a půlky, no prostě kdo má rád exotiku, ten si přijde na své.

Dejte si ale dobrý pozor, Azealia není jen tak obyčejná dívka. Je to čarodějnice! Alespoň to o sobě tvrdí, černoši se podle ní totiž rodí s nadpřirozenými schopnostmi a ona po mámě zdědila talent, jak je rozvíjet.

Azealia Banks ráda provokuje fanoušky.

Jestli jste se už dosmáli, tak si dojděte pro kýbl na blití, než budete číst dál. Azealia totiž není takovou tou čarodějnicí, co mávne hůlkou, něco vykoktá a věci začnou létat, je to spíš taková ta čarodějnice, co jedny zvířata obětuje božstvům a další přivádí k životu. 

Čarodějkou je prý po matce.

Ostatně my jsme si jí všimli díky následujícímu videu. Na něm Azealia za hlasitého rapování vykope pytel s mrtvou kočkou, kterou následně uvaří v hrnci.

„Mnoho z vás to neví, ale moje kočka Lucifer zemřela před třemi měsíci. Museli jsme ji dát do země, ale teď ji vůbec poprvé vykopáváme. Vrací se zpět k životu,“ vysvětlila potrhlá dívka fanouškům, načež dostala kouře, až video raději smazala.

Není to poprvé, co světu bylo z raperky chvíli horko v kalhotkách a chvíli nablito na triku. Svoje sexy fotky prokládá třeba fotkami pavouků, o kterých píše, že je pojídá.

Když zrovna nečaruje, sdílí Azealia hodně odvážné fotografie.

Něco podobného jako teď s kočkou se jí povedlo už v minulosti, když sdílela video, jak čistí skříň plnou vyškubaného peří a krve na stěnách. Tam prý celé tři roky obětovala kuřata.

Tady měla raperka obětovat kuřata.

Nedávno se zase Azealia oholila dohola, také rasisticky nadávala pákistánskému zpěvákovi Zaynu Malikovi z One Direction, kterému nadáváme taky, ale určitě ne kvůli původu, nebo vyvěštila vévodkyni Meghan, že ji přejede auto. Ani královnu všech stíhaček a ženských tyranek nemáme rádi, ale smrt jí rozhodně nepřejeme.

Mohli bychom psát dál, ale už začínáme mít zlý pocit, že se ráno probudáme s králičíma ušima nebo pinďourem místo nosu.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11008
2739