Dvacet kousků, lajna koksu, dýmovnice v zadku a na fotbal bez lístku. Charlie z Londýna popsal finále Eura

A prý nelituje.

Řádění anglických fanoušků před a po finále Eura je dodnes tématem číslo jedna ve světě fotbalu. Jedním z mnoha aktérů byl i Charlie Perry z Londýna.

Ten se v průběhu finálového dne objevil na několika fotografiích a videích: Jak si, podporován davem, střílí do nosu lajnu koksu. Jak si, opět podporován davem, strká zapálenou dýmovnici do zadku. Nebo jak fandí ve Wembley, ačkoliv vůbec neměl lístek. 

Charlie Perry

List The Sun se s hrdinou finálového dne spojil. A je z toho rozhovor jako víno. Nebo spíš jako kokeš zapitý ciderem.

„Byl jsem na sr*čky od půl osmé ráno, měl jsem nejméně dvacet plechovek cideru a poslal jsem do nosu prášek. Byl to nejlepší den mého života. Ten den neexistovala žádná pravidla. Pamatuji si jen to, že jsem si to hrozně užíval. Byl jsem zpitej pod obraz a miloval jsem každou minutu,“ popisuje pokrývač z Londýna, který se za snímky se světlicí čouhající ze zadku ani trochu nestydí.

Charlie Perry

Charlie, se kterým bychom si jedno pivko rozhodně chtěli dát, se po neuvěřitelné jízdě ulicemi Londýna dostal i na zápas do Wembley. Sám o sobě říká, že je veteránem mezi „gibbery“, což je anglický termín pro fanoušky, kteří na stadion proniknou bez placení.

Stejně tak se prý dostal i na semifinále s Dánskem.

„Jasně, že jsem neměl lístek, ani předtím jsem ho neměl. Věděl jsem, jak se dostat na stadion přes turnikety. Musíte se prostě přilepit na záda někoho, kdo ten lístek má. Dal jsem tomu člověku 100 liber (asi 3 tisíce korun) a šel jsem za ním. Celkem mě to stálo asi 250 liber,“ říká Charlie.

Charlie Perry

Prý se mu to akorát povedlo až na podruhé. Nejdříve ho stevard poslal pryč, tak se prostě převlékl a šel k jinému.

A jestli Charlieho ostuda nebo to, že se na zápas dostal po boku dalších rabiátů bez lístku, mrzí?

„Ne, vůbec mě to nemrzí. Vidíme se v Kataru,“ vzkazuje.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13047
3182