Amber mi nakadila do postele a chtěla to hodit na naše psy, odhalil Johnny Depp zákeřnost exmanželky

Je to princezna. Vole.

Přítelkyně a manželky občas v posteli nechávají svým mužům překvapení. Někdy je tam najdete v sexy prádle nebo rovnou nahé, jindy tam najdete tác se snídaní. Johnny Depp tam našel ho*no.

Ne, počkejte. To nemyslíme, jako že mu Amber Heard v době jejich manželství žádné takové romantické překvapení nepřichystala. Prostě mu tam fakt nechala ho*no, doslova.

Válka Amber Heard a Johnnyho Deppa pokračuje. Na čí straně je vina?

Johnny to řekl při posledním jednání londýnského vrchního soudu. Předtím ho Amber měla bít, házet po něm flašky od vodky, típat o něj cigarety, ponižovat ho, vyhrožovat mu a také měla v jejich domě mít trojku s Elonem Muskem. Teprve ho*no ale podle jeho slov bylo poslední kapkou, po které požádal o rozvod.

Podle Johnnyho není úplně jasné, zda mu hnědý dáreček v manželské posteli uplácala sama exmanželka, nebo někdo z jejích přátel, určitě na tom ale nesla velký podíl.

„Paní Heard se přiznala našemu realitnímu správci panu Kevinovi Murphymu, že zanechání výkalů v posteli bylo jen ‚neškodným žertem‎. Tím v podstatě přiznala, že za to byla zodpovědná, ačkoliv se předtím snažila svalit vinu na naše psy,“ řekl u soudu Johnny.

Takže mimochodem zákeřnost tohohle blonďatého ďábla je ještě závažnější, než jsme si mysleli, když se něco takového pokouší hodit na němou tvář.

Tohle manželství, to bylo evidentně prostě na ho*no.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11412
3529