Seznamte se se Slovenkou Alex Wortex, díky níž vezmete všechny naše influencery na milost

Vy si možná myslíte, že už jste viděli všechno, ale to se budete zatraceně divit.

Oblíbeným sportem Čechů se poslední dobou stává kopání do influencerů za to, že dělají hov*o a berou spousty peněz. Přitom stačí kouknout za hranice a ještě rádi vezmete tyhle Jirky Krále a Šopaholik Nikoly na milost.

Rádi bychom vám někoho představili: Seznamte se instagramerkou a youtuberkou Alex Wortex ze Slovenska.

Alex Wortex

Alex Wortex

Nebudeme se tady zabývat tím, kde se tahle nestvůra vzala, ono je to vlastně stejně úplně šumák. Známá je hlavně tím, že chodí tak trochu výstředně oblékaná a ráda ukazuje kozi. Ale fakt se neradujte, nejsou to totiž vůbec pěkný kozi.

Alex Wortex a možná její přítel. Nevíme a moc se v tom patlat nechceme.

Alex Wortex a možná její přítel. Nevíme a moc se v tom patlat nechceme.

Nás Alex, oproti které je Freddy Krueger sympaťák na škopek a holčička z Kruhu dobrá buchta na randění, zaujala na dnech módy v Bratislavě. Nebo teda zaujala, spíš ji teď nemůžeme vyhnat z hlavy a ono prý pomáhá se v takových případech o problémy s někým podělit.

Alex Wortex

Alex Wortex

Na ty dny módy v Bratislavě Alex přišla v dost creepy kalhotkách, ze kterých jí na všechny strany lezl bobr. Pro vysvětlení jsme šli na její Instagram a podle něj se zdá, že jde v jejím případě o docela běžný outfit. Kromě toho se ještě Alex Wortex baví třeba tím, že si zničehonic oholí hlavu nebo že na veřejnosti vystavuje pipinu a chlupatý podpaží.

Alex Wortex

Alex Wortex

No nic, myslíme, že tohle už bohatě stačí k tomu, abyste si našich influencerů začali pořádně vážit. Nechť vás Alex Wortex provází v těch nejhorších nočních můrách.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8016
1711