Cukrářku Adreenu nebavilo péct dorty, teď je z ní domina a šlehá vejce

Jestli víte, co tím myslíme.

Zrzka Adreena Angela bývala cukrářkou, jenže pokud zrovna nejste Willy Wonka, tak ta práce moc peněz nenese, a tak se rozhodla změnit obor. 

Nyní je z ní profesionální domina s koženým kufříkem, ve kterém místo bonbónů nosí bičíky, roubíky, latexové oblečení nebo třeba lana.

Adreena Angela

A protože existuje spousta gurmánů, co si rádi nechají nakopat, povoskovat nebo třeba elektrickým proudem usmažit koule, tak si Adreena slušně vydělá. Za týden klidně tolik, co předtím za měsíc!

Adreena Angela
Adreena Angela

„Existuje totiž fetiš na všechno, co si jen dokážete představit. Jedna z nejdivnějších objednávek, kterou jsem dostala, byla od muže, který chtěl, abych autem přejížděla malé hračky,“ popisuje Adreena pro server Daily Star.

„Další zase chtěl jíst moje nehty na nohou a ztvrdlou kůži z mojí škrabky,“ popisuje, co za výtečníky si objednává její služby.

Adreena Angela

Kopat chlapy do zadku za peníze každopádně není takový med, jak si možná myslíte!

„Vstávám mezi pátou a osmou a den začínám administrativní prací, které je spousta, třeba odpovídání na maily, aktualizace sociálních sítí, plánování, placení účtů atd. Pak cvičím, protože každý den chodím v latexu a spodním prádle, takže cvičení nemůžu vynechat. Svojí mučírnu otevírám ve dvě hodiny, takže v jednu ji musím začít připravovat,“ popisuje Adreena.

Adreena Angela

Denně prý stihne klidně i tři mučení a svou práci miluje.

„Zbožňuji sex, prasárny a netradiční životní styl, takže dělat v tom kariéru je super!“ uzavírá.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8192
6593