Soutěž:

SOUTĚŽ se Speed o Chytré auto. Udělejte svému vozu radost!

T-Mobile - Chytré auto

T-Mobile - chytré auto

Chtěli byste do svého auta pořídit aplikaci, která zvýší jeho zabezpečení a vám přinese zároveň spoustu informací o tom, v jakém je vaše vozidlo stavu a jaké jsou jeho jízdní vlastnosti? Přesně to vám přináší služba T-Mobile Chytré auto, kterou dnes můžete vyhrát v naší soutěži!

T-Mobile - chytré auto

Je to jednoduché: služba Chytré auto vás notifikací do mobilu upozorní, pokud s vaším autem ujede zloděj, nebo pokud s ním někdo nabourá. Navíc dokáže auto lokalizovat, takže na mapě uvidíte, kde se zrovna ukradené auto nebo nabouraný vrak nachází. Malá nenápadná krabička si z palubního počítače sama vyčte informace o stavu baterie nebo hrozící poruše motoru. Přes mobilní síť pak všechno přenese do cloudu, takže můžete aktuální stav auta kdykoliv snadno ověřit odkudkoliv třeba přes tablet nebo mobilní telefon. Součástí služby je navíc bezplatná asistence Žlutých andělů v Česku i v zemích Evropské unie, a to včetně pronájmu náhradního vozu nebo dopravy pro posádku. A pokud si k základnímu tarifu trochu připlatíte, dostanete Chytré auto ve verzi WiFi, která obsahuje navíc také datové přenosy. Dokonale pokryje vnitřek vozu sítí Wi-Fi a bez problémů tak zabaví jindy zlobící děti na zadních sedadlech.

Máte o tuto praktickou službu zájem? Koupit jí můžete na webových stránkách www.t-mobile.cz/chytre-auto

Dva z vás, kteří správně a nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají službu T-Mobile Chytré auto.

Platnost soutěže do 15.5.2019 

Již není možné odpovídat.

Pravidla soutěže

Pravidla soutěží

Tímto stanovujeme pravidla soutěží na webu Jen pro ženy a Jen pro holky, pořádaných společností společností MAFRA Print, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Smíchov, 150 00 Praha 5.

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1 Účelem tohoto dokumentu je stanovení podmínek účasti v soutěžích na webu Jen pro ženy a Jen pro holky, organizované Pořadatelem (dále jen „Soutěž“).

1.2 Pořadatelem soutěže je společnost MAFRA Print, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Smíchov, 150 00 Praha 5 (dále jen „Pořadatel“)

1.3 Tyto podmínky účasti v soutěžích na webu Jenpro ženy a Jen pro holky (dále jen „Podmínky“) doplňují Všeobecné podmínky dostupné na internetové adrese casopisy.mafra.cz/soutez s tím, že je-li určité ustanovení v Podmínkách odlišné od ustanovení ve Všeobecných podmínkách, má takové ustanovení v Podmínkách přednost.

1.4 Zkratky a termíny označené v Podmínkách velkým písmenem mají stejný význam jako ve Všeobecných podmínkách.

2. VÝHRY V SOUTĚŽI

2.1 Výherce volí porota, složená z redakce webu Jen pro ženy a Jen pro holky.

2.2 Informace o výhře a jejich počtu jsou uvedeny v textu vyhlášení Soutěže.

2.3 Výměna věcných výher za peněžitou výhru není obecně možná.

2.4 Vyhlášení výherců proběhne nejpozději dva týdny po ukončení Soutěže.

2.5 Každý výherce bude o výhře vyrozuměn a výhra mu bude odeslána na jím poskytnuté jméno, příjmení a doručovací adresu, a to nejpozději týden od vyhlášení soutěže na náklady Pořadatele.

2.6 V případě, že si výherce výhru nepřevezme, bude po dobu 60 dnů uložena u Pořadatele a poté výhra propadá.

3. JAK SE ZÚČASTNIT

Účastník zasílá odpověď na soutěžní úkol prostřednictvím formuláře pod vyhlášením Soutěže, umístěným na webu https://www.expres.cz/jenpromuze, a to v termínu, který je uveden v textu vyhlášení Soutěže.

4. UVEŘEJNĚNÍ VÝHERCŮ

Jména, příjmení a město výherce bude uveřejněno na webu https://www.expres.cz/jenpromuze v sekci Soutěže.

5. ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Správcem osobních údajů je:

MAFRA Print, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Smíchov, 150 00 Praha 5.

Příjemce osobních údajů:

Česká pošta, s.p., IČO 47114983, se sídlem Politických vězňů 909/4, 225 99 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 7565, za účelem doručení výhry.

Rozsah zpracování osobních údajů:

Zpracovávají se především tyto osobní údaje: jméno, příjmení, rok narození, email, mobilní telefon a doručovací adresa bydliště, a další dobrovolně poskytnuté údaje ze strany Subjektu údajů (dále jen „Osobní údaje“).

Osobní údaje budou zpracovávány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů a informacemi o zpracování osobních údajů účastníků soutěží. Zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů jsou dostupné na webové adrese casopisy.mafra.cz/zasady.

V Praze dne 25. 6. 2018

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
1912
1684