Soutěž:

Vyhrajte jedinečný gastro zážitek v SUGAR DADDY by Bejzment

Soutěž se Speed

Dvě patra prošpikovaný burgerama, žebírkama a steakama. Prostě dvě patra narvaný Amerikou odshora dolu. Narvaný tak, že ti Amerika poleze ušima.

V prvním patře na tebe bude čekat pověstná americká disco éra plná pop artu a cartoonovejch obrazů. Ze vzduchu bude cítit pomáda, kterou měl třeba John Travolta. Amerika je mix kultur, skvělejch lidí, zážitků, ale i jídel. Ať už jezdíš po Route 66 nebo metrem v New Yorku, všude můžeš narazit na pravý americký gastroparády.

Proto první patro je tvoje smíchovská Amerika . Budou tu tradiční americký věci, ale třeba i focaccia, deep-dish pizza alias Chicago style pizza nebo další mega věci, který bys našel jen v Little Italy .

Pak sejdeš pár kroků po schodech do našeho libově vybavenýho suterénu. V tu ránu na tebe dýchne nostalgie Bejzment. Nostalgie, sentiment, vzpomínky, to vše jsme přenesli. O Bejzment jsme tě nemohli připravit. Furt se můžeš těšit na ikonický burgery jako JD Hany , Švestka nebo Hustej Mexikán.

Čepovat ti budeme Budvar 33 nebo Brew Dog IPA . K tomu spoustu nealko věcí, na který jsi byl zvyklej v „old“ Bejzmentu.

Už není Bejzment. Teďka je Sugar Daddy by Bejzment. Tvoje smíchovská malá Amerika. Tvoje smíchovská Bejzmentovská nostalgie. Jsme tvůj SUGAR DADDY . Kvůli Americe si nemusíš kupovat letenky (momentálně to stejně nejde). Kvůli Americe se chodí do SUGAR DADDY by Bejzment.

Více na www.bejzment.cz

Na Bělidle 31, Praha 5, 150 00

Tři z vás, kteří nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají voucher na konzumaci v SUGER DADDY by Bejzment!

Platnost soutěže do 20.1.2022

Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13615
2696