Soutěž:

Vyhrajte ikonické NIKE DUNK LOW PANDA

Soutěžte s Esquire

Silueta, která v současnosti zažívá comeback. To je ikonický pár must-have skate bot od Nike, který do soutěže věnuje přední český online prodejce limitovaných tenisek a streetwear oblečení SneakerGallery.cz

E-shop prodává produkty, které nejsou v klasických obchodech dostupné. „Jsou to tenisky a oblečení, které jsou (nejen) pro mladé lidi aktuální a chtějí je. Zájem právě mladší generace o tyto produkty stále stoupá. Mladí lidé vidí limitované tenisky na svých vzorech (umělci apod.) a chtějí je taky, chtějí být trendy nebo se například zařadit do kolektivu, nosí-li tyto značky jejich vrstevníci,“ říká Bohumír Hájek, zakladatel a majitel SneakerGallery.

Investice, která se vyplatí

Sneakers pocházející z limitovaných edic představují jednu z alternativ moderního investování. Skutečnost, že jich je v oběhu pouze omezené množství, umožňuje prodat je s velmi vysokou marží. Samozřejmě za předpokladu, že jsou zcela nové, nenošené a nepoškozené. „Investice do tenisek se staly mezi určitou skupinou lidí velmi oblíbenými, takové boty mohou mít v budoucnu cenu vyšší i o několik desítek tisíc korun,“ říká dále Bohumír Hájek. Někteří sběratelé mají v botách investovány i stovky tisíc korun. Pokud tedy zvažujete investici do budoucnosti, pak se na tento segment určitě zaměřte, můžete jen získat.

Štěstí vyhrát pár ikonických Nike Dunk Low Panda ze SneakerGallery.cz bude mít jeden z vás, který nejzajímavěji odpoví na otázku. Výherce má možnost vybrat si dámskou, pánskou nebo dětskou velikost podle své preference.

Více na www.sneakergallery.cz

Platnost soutěže do 28.8.2022

Otázka:

Nechal byste si výhru pro sebe nebo ji někomu daroval a proč?

Kontaktní údajeOvěřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Souhlasím s pravidly soutěže. * Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte vyjádřit souhlas s jejími pravidly.

Opakované zaslání E-MAILU

Pokud vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si jej nechat znovu zaslat.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17229
2907