Soutěž:

Vyhrajte chytrý telefon Telefon

Soutěžte s jenpromuze.cz


Co všechno vám ALIGATOR S6500 duo 32GB nabídne?

Obrovský HD-IPS displej 6,5”, přehledné zobrazení na displeji moderního formátu 20:9 vám zpříjemní každodenní používání telefonu při práci nebo zábavě. Díky technologii IPS je podání barev syté a kontrastní. Tenký rámeček zaobleného displeje s drobným výřezem na fotoaparát respektuje nejnovější designové trendy.

Velká paměť 2+32GB a čtyř-jádrový 64-bit procesor zaručuje komfortní výkon telefonu bez zasekávání a zbytečných prodlev. Paměť můžete rozšířit pomocí microSD karty až o 512GB. Funkce Dual SIM vám umožní v případě potřeby použít dvě SIM karty najednou.

Ochrana dat, zdraví i bezpečí dětí

Svá data můžete chránit proti odcizení pomocí čtečky otisků prstů nebo funkce rozpoznávání obličeje. Chytré funkce, jakou je například noční režim displeje, vás chrání před elektro smogem. Přistup dětí na internet, nebo do nevhodných aplikací můžete kontrolovat pomocí jednoduché funkce Family link.

4G/LTE data, rychlý systém a aplikace

Pro připojení k internetu využijete superrychlá data 4G/LTE. Samozřejmostí je WI-FI, BLUETOOTH 4.0 a GPS snímač. Pro volání přes datové připojení je k dispozici funkce voLTE. Nejnovější systém Android™ 10 GO pohodlně zvládá všechny aplikace. Další z tisíců aplikací si můžete kdykoli stáhnou a nainstalovat z Google Play.

Skvělý 13 Mpix fotoaparát, video a nekonečná online zábava

S6500 je vybaven 13 Mpix fotoaparátem pro pořizování kvalitních snímků a zaznamenání důležitých okamžiků vašeho života. Díky aplikacím a rychlému 4G/LTE a Wi-Fi připojení můžete své fotografie a videa snadno odesílat přátelům nebo sdílet na sociálních sítích.

Více na www.aligator.cz

Tři z vás, kteří nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají chytrý telefon Aligator S6500!

Platnost suotěže do 18.1.2022

Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11823
4011