Soutěž:

Vyhrajte balíček plný proteinu!

Soutěžte s jenpromuze.cz

Nejen sportovní nadšenci chtějí pečovat o svou tělesnou schránku ať už fyzickou aktivitou, nebo kvalitní stravou. Často jsme však nuceni hledat kompromis mezi chutí a nutriční kvalitou. S novými proteinovými tyčinkami Pulsaar Protein Crunch přichází změna. Mají kvalitní složení, díky kterému dodají energii pro každý náročný den. Zároveň si zamilujete jejich lahodnou chuť.


Mít dostatečný příjem proteinů je důležité pro každého sportovce, protože přispívají k růstu a udržení svalů, ale podílí se i na zajištění obranyschopnosti těla. Každá Pulsaar Protein Crunch tyčinka se pyšní obsahem minimálně 17 gramů proteinu. Hlavním zdrojem je plnohodnotná mléčná bílkovina, která obsahuje kompletní spektrum aminokyselin a je proto nejvhodnější.

S Pulsaar Protein Crunch tyčinkami navíc potěšíte i své chuťové pohárky. Jsou v nich použity pouze přírodní aromata a je to opravdu znát. Zakousněte se a nechte se překvapit jejich delikátní čokoládovou chutí. Proteinové tyčinky Pulsaar jsou perfektní pro každou příležitost, kdy si chcete dopřát opravdovou lahůdku a doplnit potřebnou energii bez výčitek.

Dostupné jsou ve třech výborných příchutích, takže se jich jen tak nepřejíte. Protein Crunch Brownie White Chocolate potěší příchutí bílé čokolády. Protein Crunch Cookies&Cream překvapí nejen měkkou konzistencí, ale hlavně jemnou příchutí sušenek a karamelu a Protein Crunch Blueberry Muffin nadchne krémovou příchutí borůvkového muffinu.

Proteinové tyčinky Pulsaar s lahodně křupavou polevou, přirozenou chutí a vysokou nutriční hodnotou mají se svými 55 gramy ideální velikost pro každodenní použití. Navíc neobsahují žádný přidaný cukr.

Pro více informací a zajímavé inspirace navštivte https://www.bepulsaar.cz/ , nebo se staňte fanoušky https://www.facebook.com/bepulsaarczsk

https://www.instagram.com/bepulsaar_czsk/?hl=cs

Tři z vás, kteří nejvtipněji odpovědí na soutěžní otázku, získají velký dárkový balíček Pulsaar Protein Crunch.


 Platnost soutěže do 5.10.2022

Otázka:

Na co vydáváte svou energii nejraději a proč?

Kontaktní údajeOvěřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Souhlasím s pravidly soutěže. * Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte vyjádřit souhlas s jejími pravidly.

Opakované zaslání E-MAILU

Pokud vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si jej nechat znovu zaslat.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12525
8198