Soutěž:

Vyhrajte balíček pánské vlasové kosmetiky Syoss a Got2b!

Soutěž s Esquire 4/21


Nová receptura SYOSS s vybranými aminokyselinami a stavebními prvky keratinu poskytuje účinnou péči o vaše vlasy. Keratin je stavební bílkovina, která slouží jako hlavní strukturní prvek ve vlasových vláknech. Vlas posiluje zevnitř, zatímco na povrchu vlasy chrání a posiluje. Aminokomplex je kombinován s dvanácti asijskými ingrediencemi odvozenými z přírody lišícími se pro každou řadu.

Co všechno vyhrajete?

SYOSS Matt Fiber Paste a SYOSS Invisible Paste - Stylingové pasty na vlasy vám umožní jednoduše a rychle dosáhnout upraveného vzhledu. I z těch nejvíce nepoddajných vlasů vytvoříte díky této tvarující pastě během krátké chvíle, a jen pomocí rukou, perfektní účes.

Syoss pánský šampón Power, je určen speciálně pro každodenní mytí normálních vlasů mužů. Šampon vlasy důkladně čistí a dodává jim hedvábnou jemnost. Bohaté složení přípravku pokožku hlavy hydratuje, vyživuje a chrání proti vnějším škodlivým vlivům.

SCHWARZKOPF GOT2B Phenomenal Oil se díky lehké a jemné konzistenci dobře roztírá a vousy nezatěžuje. Naopak je změkčuje a zanechává upravené bez toho, aby je zbytečně mastil. Hloubkově hydratuje a má mírně tvarující efekt.

SCHWARZKOPF GOT2B Chaotic s pomocí této pasty vytvoříte na vaší hlavě stylový a plastický účes.

Pět z vás, kteří nejvtipněji odpovědí na soutěžní otázku, získají balíček pánské vlasové kosmetiky Syoss a Got2b!

Platnost soutěže do 27.4.2021

Otázka:

Co je pro vás na vašem vzhledu nejdůležitější a proč?

Kontaktní údajeOvěřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Souhlasím s pravidly soutěže. * Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte vyjádřit souhlas s jejími pravidly.

Opakované zaslání E-MAILU

Pokud vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si jej nechat znovu zaslat.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11122
2311