Soutěž:

Vyhrajte balíček NIVEA MEN

Soutěžte s Esquire

Věděli jste, že mužská pleť je sice silnější než ženská, ale zároveň je náchylnější k tvorbě nedokonalostí a zarudnutí? To však neplatí, pokud jí věnujete patřičnou péči. K tomu vám pomůže balíček NIVEA MEN, který obsahuje Pleťový krém Sensitive Pro Ultra-Calming pro muže, Pěnu na holení Sensitive Pro Ultra-Calming, Pleťový balzám Sensitive Hemp, Sprchový gel Ultra calming a Sprej antiperspirant Wild Citrus Fruit Mint v limitované edici!

Je vaše pokožka citlivá na dotek a náchylná k podráždění? Vyzkoušejte z 98 % biologicky rozložitelné složení bez mikroplastů, které je vhodné i pro citlivou pokožku. 100% přírodní olej z konopných semen se postará o odstranění všech nečistot a vitamín E zajistí pokožce okamžité zklidnění a hydrataci. Sprchový gel je navíc vhodný nejen na pokožku, ale i na tvář a na vlasy. S jedním produktem tak svému tělu dopřejete komplexní péči. Sprchový gel pro muže Sensitive Pro pečuje nejen o vás, ale i o životní prostředí, lahev je totiž z 97 % z recyklovaného materiálu. Provoňte svou pokožku svěží mužnou vůní a chraňte ji před podrážděním: NIVEA Sprchový gel pro muže Sensitive Pro.

Zažijte okamžitou vlnu osvěžení a zbavte se efektivně potu i jeho zápachu až na 48 hodin! Vychutnejte si chladivý efekt doprovázený povzbuzující vůní citrusů a máty při každém použití. Složení bez alkoholu je šetrné k pokožce podpaží a zároveň účinně reguluje pocení. Vyzkoušejte spolehlivou ochranu: NIVEA MEN Sprej antiperspirant pro muže Wild Citrus Fruit & Mint.

Pět z vás, kteří nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají výherní balíček NIVEA MEN!

Platnost soutěže do 28.11.2022

Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16627
4559