Soutěž:

Vyhrajte balíček k filmu Bod obnovy!

Soutěžte s jenpromuze.cz

Ve čtvrtek 21. 9. přichází do kin unikátní žánrový snímek, české sci-fi Bod obnovy. Film, který po téměř deseti letech příprav ohromil diváky v Jižní Koreji, Severní Americe, ale i na festivalu v Karlových varech, uchvacuje nejen svojí vizuální stránkou. Díky netradičnímu zpracování a kvalitním efektům přináší závan svěžesti a originality do stojatých vod domácí kinematografie.


Představte si, že žijete v roce 2041, kdy máte právo být po nehodě či jiné nepřirozené smrti oživeni. Stačí si jen pravidelně vytvářet digitální zálohu své osobnosti – BOD OBNOVY. Agentka Em právě dostává do rukou případ, kdy byla základní pravidla obnovy porušena. Bod obnovy oběti byl smazán a Em tak má před sebou výjimečný zločin. Strhující příběh zasazený do blízké doby, kdy technologie budou zaručovat lepší život a lidé si budou moci zaplatit jeho prodloužení, přináší také zamyšlení nad naší vlastní budoucností.

V hlavní roli agentky Em Trochinowské se představí herečka Andrea Mohylová, jejího nadřízeného ztvárnil Jan Vlasák, profesionála z jiné bezpečnostní složky agenta Mansfelda Václav Neužil. Vedoucího výzkumu Institutu obnovy doktora Kurlstata hraje Matěj Hádek, ředitele Institutu Rohana Karel Dobrý, jeho podřízenou Dr. Legerovou Agáta Kryštůfková. Postavy vzbouřenců proti normám představují například Milan Ondrík nebo Iveta Dušková.

Unikátní Bod obnovy v kinech od 21. 9. 2023!


Tři z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají dárkový balíček k filmu Bod obnovy!

Platnost soutěže do 24.9.2023

Otázka:

Jak se jmenuje herečka, která hraje ve filmu hlavní postavu Em?

Kontaktní údajeOvěřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Souhlasím s pravidly soutěže. * Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte vyjádřit souhlas s jejími pravidly.

Opakované zaslání E-MAILU

Pokud vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si jej nechat znovu zaslat.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16601
10373