Soutěž:

Odstartujte výletní sezonu a získejte vybavení, co frčí

Soutěžte se Speed

Vyrážíte v létě vstříc dobrodružství s větrem o závod? Dobře děláte, jen to s tou rychlostí nepřehánějte a zvolte raději výletní tempo, ať si můžete opravdu plnými doušky užít krásy okolní krajiny. Auto či karavan pak zanechte v kempu a vydejte se na túru a objevujte a prozkoumávejte více či méně známá místa s novým vybavením od 4camping.cz, největšího prodejce vybavení do přírody a organizátora Výstavy stanů, spacáků a karimatek v pražských Letňanech, kde si můžete až do konce července prohlédnout a vyzkoušet více než 180 vystavených stanů a přes 300 spacáků i karimatek.

Pro začátek zkuste štěstí v naší soutěži, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a některá z cen dorazí třeba zrovna k vám. Takový lifestylový batoh Hannah City s rolovacím vrškem ocení muži i ženy. Vypolstrovaná kapsa sice slouží primárně pro notebook, když ho však necháte doma, můžete do ní dát třeba telefon a další věci, které nechcete, aby vám putovaly po celém batohu. Maximální komfort při nošení zajišťují vyztužená záda a polstrované ramenní popruhy. Zkrátka moderní a praktický kousek, který si zamilujete.

Pitný režim je velmi důležitý. Outdoorovou láhev Nalgene, která skvěle snáší horké i ledové nápoje, můžete mít stále při sobě. Její tělo z kvalitní nerezové oceli je vysoce odolné vůči nárazům a má výborné termoregulační schopnosti. Víčko velmi dobře těsní, takže se vám nic nevylije do tašky. Určitě se vám bude líbit, že použitý materiál je přátelský k životnímu prostředí a díky poutku spojujícímu láhev s víčkem, už nikdy nebudete muset lovit zakutálené zavírání po zemi.

Tak co, kterou výhru byste užili nejvíce? Zkuste štěstí a může být vaše. Správnou odpověď na soutěžní otázku i více informací o outdoorových produktech najdete na 4camping.cz.


O co soutěžíme

1. cena Batoh Hannah City URB 25

2. cena Trekové hole FERRINO GTA

3. cena LáhevNalgene Stainless Steel Standard 1 l

Platnost soutěže do 12.10.2022.

Otázka:

Kolik let působí firma 4Camping na trhu?

Kontaktní údajeOvěřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky

Souhlasím s pravidly soutěže. * Chcete-li se zúčastnit soutěže, musíte vyjádřit souhlas s jejími pravidly.

Opakované zaslání E-MAILU

Pokud vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si jej nechat znovu zaslat.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17167
5229