Vylepšete vaši konferenční místnost k co nejlepší akustice

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Expres.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Konferenční místnost je pro celou řadu firem tou nejzásadnější místností ze všech. Přeci jen je přesně tohle tím místem, kde se spojují plány a cíle jednotlivých lidí do celkového obrazu, který na konci cyklu znamená to, co dokáže vaše společnost produkovat a prezentovat.

Vylepšete vaši konferenční místnost k co nejlepší akustice | foto: Impression Media,s.r.o.

Konferenční místnost je pro celou řadu firem tou nejzásadnější místností ze všech. Přeci jen je přesně tohle tím místem, kde se spojují plány a cíle jednotlivých lidí do celkového obrazu, který na konci cyklu znamená to, co dokáže vaše společnost produkovat a prezentovat.

Proto by měla být po všech ohledech dotažená do takové úrovně, kdy budou mít všichni co nejlepší podmínky k prezentaci a práci. Měla by zde být dostatečně příjemná ale profesní atmosféra, zapomínat by se nemělo ani na dokonalé světlo. Na co se ale mnohdy zapomíná je také akustika, která dokáže být velice zapeklitá.

Proč na akustice v podobných místnostech záleží?

Standardně může být akustika prostoru velice dobrou výhodou pro každodenní scházení pracovníků, ale zároveň zde může kvůli její nedostatečné úrovni vznikat celá řada problémů. V moment, kdy je špatná akustika, nejsou vzácností nepříjemnosti jako například ozvěny nebo špatná zvučnost v různých oblastech. Největším problémem přitom může být především fakt, že nemusí být dobře rozumět přednášejícímu.

Důležité měření srozumitelnosti

A pochopitelně ten člověk, který předsedá, je v daný moment tou nejdůležitější osobou v celém zasedání. Možnost naslouchat mu bez jakýchkoliv mezí by tak automaticky měl mít opravdu kdokoliv, kdo v této místnosti je. Jedinou možností, jak opravdu spolehlivě a efektivně zjistit, jestli to je pravda pro všechny, je měření srozumitelnosti. Jedná se o specifickou službu společností, které se starají o akustické úpravy, a především její profesionální měření s jednoznačným výstupem.

Vše má svoje vlastní řešení

Určitě vám po zjištění problémů přijde celá řada možností, jak byste mohli takovou situaci vyřešit. Kouzlem, které na akustice můžeme najít, je fakt že návrhy a realizace akustických úprav mohou být někdy otázkou desítek tisíc korun a jindy zase může jít jen o reorganizaci nábytku, nebo dokoupení zeleně na správná místa. V rámci měření totiž není problémem jen získání samotných výsledků konkrétního testu, ale zároveň se okamžitě začnou ukazovat i možnosti, jak by se dalo s těmito problémy opravdu dobře pracovat. Díky tomu tak vždy budete rovnou vědět, jak problém řešit.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout