Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oblíbená lotyšská vodka v novém designu! | foto: Archiv Premier Wines & Spirits

Vodka Stoli přichází s novým designem

Oblíbená lotyšská vodka Stoli představuje nový design svých lahví. Tato globální změna se projeví na všech trzích, kde se Stoli prodává. Na vodku v novém kabátku se tak můžete těšit i u nás v Česku.

Stoli je známá svým neustálým důrazem na kvalitu a inovaci a nový design lahví to jen potvrzuje. Nový vzhled vodky Stoli je moderní a elegantní, ale zároveň zachovává tradiční hodnoty značky. Dominantní je průhledná barva skla, která odhaluje jasně čirou tekutinu.

Premier Wines & Spirits

Platí přitom, že i přes změnu designu kvalita a cena výrobku zůstává stejná. O oblíbenou vodku tak nikdo nepřijde. Díky čtyřnásobné destilaci a trojnásobné filtraci byla z kvalitní ozimé pšenice vyrobena vodka, která je jemná, a přitom příjemně hřejivá. Stoli se proto stala nedílnou součástí všech oslav, přípitků či příjemných chvilek, a po celém světě sbírá ocenění, jež si právem zaslouží.

Vodku Stoli v nové láhvi je již možné zakoupit ve velkoobchodech nebo na www.1er.cz – zde je k dostání za 470 Kč/l.

Komentáře