Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Masaryčka | foto: Archiv Masaryčka

Skvělé plzeňské pivo a české dobroty, to je restaurace Masaryčka

Máte chuť na čepovanou Plzeň a domácí české pochoutky? Na to a mnohem více Vás zve restaurace Masaryčka, kterou najdete přímo na Masarykově nádraží. Už od počátku bylo cílem celého konceptu restaurace navázat na tradici české kuchyně, která se za první republiky dostala na evropskou špičku.

Na jídelním lístku tu najdete oblíbenou klasiku – svíčkovou, kulajdu, a nechybí ani guláš, řízek nebo smažák. Ve všední dny je nabídka doplněna denním menu, které se každý den mění. Zahrnuje polévku a několik hlavních jídel. Standardní nabídku obohacují pravidelné sezonní gastro akce, je tedy dobré sledovat sociální sítě restaurace, kde se o novinkách dozvíte vždy včas.

Tahákem je i výborný tankový Plzeňský Prazdroj, který doplňuje černý Velkopopovický kozel. Hostům tu zruční výčepní načepují všechny čtyři oblíbené pivní styly, tedy hladinku, čochtana, mlíko nebo šnyt. Nesmí chybět ani nealkoholické pivo, a tím je točený Birell, klasický i ovocný.

Masaryčka

TIP – Event na míru

Pokud ještě nemáte vyřešené místo vašeho vánočního nebo novoročního večírku, Masaryčka je skvělým tipem. Výborná dostupnost, velkorysý prostor, který pojme až 170 lidí, příjemné prostředí a skvělé jídlo formou pestrého rautu – to jsou v kostce hlavní přednosti, které oceníte vy i vaši hosté. Krom toho vám v restauraci zajistí i DJ, fotokoutek, kouzelníka nebo další program pro vaši nezapomenutelnou oslavu.

Komentáře