Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

První termální bazén u Prahy je otevřen za každého počasí. | foto: Archiv Infinit Sen

První termální bazén u Prahy

V Senohrabech u Prahy se rozšířil saunový svět o unikátní termální bazén, moderní ceremoniální saunu pro 150 osob a další relaxační zóny.

První termální bazén u Prahy je otevřen za každého počasí. Teplota vody se přizpůsobuje venkovnímu počasí, v zimě se teplota pohybuje okolo 35 až 37  °Celsia, v létě má voda příjemných 30 až 33 °Celsia. V bazénu si klienti mohou vychutnat bublinkovou koupel, stejně jako oblíbený nápoj díky držákům na nápoje. Termální bazén je součástí plavkové zóny.

První termální bazén u Prahy je otevřen za každého počasí.

V saunové části wellness centra vyrostla také nejmodernější ceremoniální sauna s kapacitou až 150 osob. Ta rozšiřuje saunový svět na celkový počet osmi saun. Krom velikosti se ceremoniální sauna může pyšnit profesionálním ozvučením, kvalitním osvětlením, audiovizuálními prvky a malým pódiem pro sauna mistry. Všechny tyto atributy posouvají saunu na světový unikát největších saun. Vlhkost i teplota v místnosti se může měnit v závislosti na prováděných ceremoniálech, nicméně teplota se pohybuje okolo 90 – 95 °Celsia.

První termální bazén u Prahy je otevřen za každého počasí.

V ceremoniální sauně se budou pravidelně pořádat také mezinárodní saunové akce například Saunafest 2. - 5. května 2024.

Pro lepší dostupnost zřídil Infinit shuttle bus, který odveze zákazníky zdarma z vlakového nádraží Senohraby až před dveře do wellness. Infinit tak myslel i na zákazníky, kteří chtějí zvolit jinou cestu než autem. Shuttle bus během 5 minutové komfortní cesty odveze klienty do wellness a zase zpět na vlak.

První termální bazén u Prahy je otevřen za každého počasí.

Díky rozšíření se wellness Infinit Sen nyní rozkládá na 4 000 m2.

Více na www.sen.infinit.cz

Komentáře