Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Převodové motory dokáží otevřít elektromotorům zcela nové obzory | foto: Impression Media,s.r.o.

Převodové motory dokážou otevřít elektromotorům zcela nové obzory

To, že jsou ve stabilních podmínkách a místech, kde se pracuje se stejnými otáčkami elektromotory opravdovou špičkou, je už dávno jasné. Jenže jsou vedle toho také místa, pro která se teprve elektromotory stávají kvalitními kandidáty. Co přitom můžeme dělat v případě, kdy potřebujeme měnit podmínky?

Jediná odpověď, kterou můžeme akceptovat pro motory všeho typu, jsou právě převodovky. A proto se není čemu divit, že také elektromotory již převodovky stoprocentně používají, a dochází s nimi ke kvalitním výkonům.

Opravdu kvalitní motory, které vás osloví

U motorů je potřeba myslet bez podmínek na všechny aspekty. Pokud je na jejich mechanismu cokoliv vedeno jenom v částečné kvalitě, tak to automaticky může znamenat nemalé komplikace s jejich budoucím používáním nebo výdrží. Přitom převodové motory Bühler jsou jednou z možností, které vám mohou nabízet opravdu velice kvalitní mechanismy. Díky tomu se tak můžete spolehnout na to, že budou plnit svoji úlohu nejen po dlouhou dobu, ale také velice stabilně a kvalitně.

Když požadujete dokonalé řazení

Pro jednotlivé druhy převodovek bude pochopitelně velice rozdílné to, jak fungují podle zvoleného mechanismu a podmínek. Mnohé jsou přitom mimo jiné mířeny právě na to, aby i v obtížných podmínkách dokázaly vydržet co největší zátěž. Vedle toho jsou tady takové převodovky, jako jsou planetové převodovky Bühler.

Název těchto převodovek pochází od jejich vnitřní funkce, která opravdu může připomínat obíhání planet. Díky tomu tak získali svůj název, ale také výhradní funkce a kvality, které vám většina jiných převodovek nedokáže nabídnout.

Efektivita ale nemusí být vším

Na druhou stranu vám spousta lidí řekne, že efektivita nemusí být v každém mechanismu to pravé. Zcela naopak se může pro mnohé lidi zdát spíše výhodnější dostatečná výdrž a spolehlivost. Pokud hledáte převodovky s touto doménou, tak to rozhodně budou šnekové převodovky Bühler, které patří mezi nejužívanější průmyslové převodovky. Zapouzdřený mechanismus sice má svoje slabé nedostatky, ale dokáže vám zároveň nabídnout opravdu výbornou životnost.