Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tesla | foto: Archiv Tesla

Nová vychytávka TESLA Smart Sensor Button

Tesla Smart Sensor Button za vás udělá cokoli.

Od zhasínání světel, přes zavírání garážových vrat, až po zapnutí klimatizace. Umístit jej můžete prakticky kamkoliv, stejně tak si sami zvolíte, jakou funkci bude ve vaší chytré domácnosti plnit. Možností a kombinací je nespočet.

Tesla

Díky tomu, že se jedná o zařízení na baterii, můžete si jeho polohu zvolit opravdu kdekoli. Jelikož je přístroj navíc velmi energeticky nenáročný, vydrží až dva roky bez toho, abyste museli baterii vyměňovat.

Protokol ZigBee, který chytrá zařízení TESLA používají umožňuje dosah až 50 m. Navíc je celý systém velmi stabilní, takže nehrozí, že by vás někdy zklamal.

Ovládat přístroj lze i hlasem. Potřebovat k tomu budete jen aplikaci v mobilu a jednoho z osobních asistentů – Google Assistant nebo Amazon Alexa. Ti pak vaše přání předají samotnému zařízení.

Více na https://www.teslasmart.com/cz

Komentáře