Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

67tattooshop | foto: Archiv 67tattooshop

Netradiční vánoční dárek - 67 tattoo shop

Chcete opravdu překvapit? Kupte k vánocům voucher na tetování v tetovacím studiu 67 tatoo!

Tetovací a piercingové studio s názvem, 67 Tattoo shop se nachází v samém centru Prahy.

V ulici Liliová 16, Praha 1 cca 200metrů od Karlova mostu.

67tattooshop

Studio bylo založeno v roce 2019, a od začátku si dalo za cíl spokojenost zákazníků, jak v tetování tak v piercingu.

V našem studiu pracuje osm tatérů, každý s jiným stylem tetování, takže jsme schopni pokrýt veškerá přání klientů, kteří vzhledem k umístění studia jsou z celého světa. Proto se naši licencovaní a proškolení tatéři zabývají realistikou, černobílým nebo barevným tetováním, neotradičním stylem, či jemným finelinem ( jemné linky či mandaly), nic není překážkou.

Dvě naše piercerky jsou taktéž proškoleny v propichování různých části těla, od uší, nosu, rtů, bradavek, pupíků či intimních partií.

Naše studio se nezaměřuje pouze na klienty u nás ve studiu, ale i vyjíždíme do zahraničí na tetovací soutěže po Evropě. Kde navazujeme nové kontakty či sledujeme nové styly v tetování.

U nás ve studiu se lze objednat na tetování nebo piercing a dohodnout si tak konzultaci a pak následný termín provedení kdy se vám to bude nejvíc hodit.

Nebo, k velikosti studia lze tetování a piercing udělat okamžitě, tzv WALK IN, kdy do studia příjdete a okamžitě se vás tatér či piercerka ujme a tetování nebo aplikaci náušnice udělá ihned.

Těšíme se vaši návštěvu

67tattooshop

Liliová 16, Praha 1 110 00 tel 733 61 61 61

www.67tattoo.cz recepce@67tattoo.cz

Komentáře