Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přijeďte na zimní dovelenou do Karlových Varů! | foto: Archiv Carlsbad Plaza

Místo, kde se setkává luxus s tradicí

V srdci proslulého lázeňského města Karlovy Vary stojí Hotel Carlsbad Plaza jako symbol luxusu, tradičního lázeňství i moderního wellness. Tento hotel, proslavený svými službami, osobním přístupem ke svým hostům a osobitým interiérem, láká náročné cestovatele z celého světa již téměř 20 let.

Symfonie luxusu a pohodlí

Přijeďte na zimní dovelenou do Karlových Varů!

Jakmile vkročíte do Hotelu Carlsbad Plaza, uvítá vás svět rafinované elegance. Jedinečné interiéry zdobené exkluzivním nábytkem vytvářejí atmosféru, která dokonale kombinuje klasický šarm s moderním pohodlím. Každý pečlivě navržený pokoj a apartmán má jedinečný charakter a nabízí vytoužený pocit klidu a relaxace.

Carlsbad Plaza

V srdci Hotelu Carlsbad Plaza se nachází špičkové wellness a lázeňské centrum. Objevte léčivou sílu přírodních pramenů, díky níž jsou Karlovy Vary proslulé, a ponořte se do jejích terapeutických vod například v minerálním bazénku ve Wellnesslandu Alt Karlsbad, nebo při jedné z tradičních minerálních koupelí. Odborně vyškolený personál nabízí širokou škálu léčebných procedur a terapií, které podporují relaxaci, obnovu a zdraví.

Přijeďte na zimní dovelenou do Karlových Varů!

Na zimní dovolenou do Karlových Varů? Samozřejmě!

Carlsbad Plaza

Zimní Karlovy Vary jsou pravým místem pro milovníky klidného odpočinku i aktivní lyžaře či turisty. V hotelu Carlsbad Plaza Vám zkušený personál pomůže s organizací výletu na okolní sjezdovky. Po dni na sjezdovce se můžete prohřát hned v 7 saunách nebo se vydat na procházku kolonádou s vánočními trhy.

Přijeďte na zimní dovelenou do Karlových Varů!

Pokud si svůj pobyt naplánujete na Silvestra, hotel nabízí unikátní Silvestrovský večer ve stylu Great Gatsby, jehož součástí bude bohatý program v podobě tanečních vystoupení, iluzionistické show, mikromagie, živé hudby k tanci a dalších zážitků. O gastronomický zážitek se postará zkušený tým kuchařů a víno s proseccem potečou bez omezení. Užijte si příchod nového roku ve velkém stylu!

Carlsbad Plaza

Chtěli byste si atmosféru tohoto místa vyzkoušet na vlastní kůži?

Navštivte náš oficiální web www.carlsbad-plaza.com, nebo nás sledujte na sociálních sítích:

Facebook https://www.facebook.com/CarlsbadPlazaHotel

Instagram https://www.instagram.com/carlsbadplazahotel

Carlsbad Plaza

Fotogalerie

Komentáře