Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro podporu léčby můžete využít řadu COLDISEPT NANOSILVER. | foto: Archiv Coldisept

Komplexní podpora léčby ORL onemocnění

Uši, nos a krk patří mezi orgány, které toho mají hodně společného. Podobné slizniční výstelky a anatomické spojení nahrávají k výskytu stejných problémů. Zánětlivá onemocnění horních cest dýchacích jsou velmi častá, a to nejen v období sezónních viróz. Příznaky bývají obvykle relativně mírné, infekce však v některých případech může způsobit potíže, které vás zavedou až do čekárny obvodního lékaře. Pro podporu léčby můžete využít řadu COLDISEPT NANOSILVER.

Zánětlivá onemocnění krku, nosu a uší nejsou nic příjemného. Léčba vyžaduje určitý čas, přesto si můžete od nepříjemných příznaků ulevit i sami. Řada zdravotnických prostředků Coldisept nanoSILVER byla vytvořena pro komplexní podporu léčby zánětlivých ORL onemocnění. Klíčovou složkou jsou nanočástice koloidního stříbra, u nichž se prokázala účinnost proti mnoha typům virů a bakterií. A to dokonce i těm, jež způsobují akutní infekce horních cest dýchacích.

Nanočástice viry a bakterie potlačují a zabraňují jejich šíření. V kombinaci s extraktem Chondrus crispus (Irský mech) a roztokem minerálních solí dochází ke vzniku aktivní vrstvy gelu. Ten vytváří ochrannou bariéru, chrání sliznici a zabraňuje bakteriím i virům útočit.

Pro podporu léčby můžete využít řadu COLDISEPT NANOSILVER.

Pro podpůrnou léčbu zánětu sliznic úst a krku

Zánět v krku způsobený bakteriální nebo plísňovou infekcí a rekonvalescence po odstranění mandlí. Ústní sprej Coldisept nanoSilver vytváří na sliznici úst, krku a mandlí gelovou vrstvu, která ji chrání před bakteriemi a viry, ale i fyzikálními a chemickými vlivy. Zdravotnický prostředek navíc snižuje nepříjemné příznaky zánětu, jako je bolest, pálení a suchost, a podporuje proces regenerace. Používat ho můžete i dlouhodobě, bez rizika návyku.

Řešení podrážděné nosní sliznice

Problémy s nosními dutinami patří mezi nejčastější potíže v oblasti horních cest dýchacích. Za život potrápí každého, většinou v podobě klasické rýmy, občas však přerostou i v nepříjemné záněty vedlejších nosních dutin či infekci nosohltanu. Pro podpůrnou léčbu rýmy a podporu regenerace nosní sliznice byl speciálně vyvinut nosní sprej Coldisept nanoSilver, který zmírňuje pálení nosu a zároveň chrání sliznici před škodlivými vnějšími vlivy.

Konec zánětům zevního zvukovodu uší

Zánět zvukovodu dokáže potrápit nejen děti, ale i dospělé. Ať už jsou viníkem bakterie nebo plísně, pomůžou ušní kapky Coldisept nanoSilver. Obsahují nanočástice koloidního stříbra a mědi, které potlačují růst mikroorganismů, čímž podporují léčbu zánětu. Kapky zároveň změkčují a odstraňují nečistoty ve vnějším zvukovodu a vytváří tak ochrannou bariéru, která brání opakovanému onemocnění.

Zdravotnické prostředky COLDISEPT NANOSILVER jsou určeny pro dospělé a děti od 6 let.

Více na https://www.coldisept.cz/

Komentáře