Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaro klepe na dveře a je čas vystoupit ze zimních sterotypů! | foto: Archiv Starbucks

Jaro klepe na dveře a s ním přichází čas na nové zážitky

Starbucks proto přináší novou nabídku osvěžujících ledových nápojů s názvem Iced Oat Shaken Espresso. Užijte si tyto nové osvěžující pochoutky, které díky mistrovství našich baristů a unikátní kombinaci chutí nabízejí jedinečný zážitek. Zkrátka a dobře, užijte si jarní sezonu naplno.

Pro všechny milovníky kávy bude jistě potěšením nová dvojice nápojů, které jsou navíc zcela rostlinné. Unikátní chuťový profil Iced Toasted Vanilla Oat Shaken Espresso je mixem jemné kávy Blonde Roast spolu s ovesným nápojem, ledem a Toasted Vanilla sirupem.

Jaro klepe na dveře a je čas vystoupit ze zimních sterotypů!

Pokud preferujete oříškovou chuť, rozhodně ochutnejte verzi Iced Caramelised Macadamia Oat Shaken Espresso, která kromě kávy Blonde Roast a ovesného nápoje obsahuje také sirup s příchutí karamelizovaných makadamových ořechů. Obě varianty Iced Oat Shaken Espresso jsou charakteristické svou ledově lehkou chutí s odvážným a komplexním závěrem a jsou navíc rostlinné.

Jaro klepe na dveře a je čas vystoupit ze zimních sterotypů!

Starbucks dlouhodobě nabízí širokou škálu rostlinných alternativ ve formě ovesného, sójového, mandlového a kokosového nápoje. Všechny rostlinné alternativy jsou navíc dostupné zdarma ve všech kavárnách Starbucks po celé České republice.

A je libo spíše horký nápoj? Určitě si pochutnejte na Caramelised Macadamia Oat Latte, který skrývá jemné tóny makadamového ořechu a karamelu doplněné posypem s karamelizovanou makadamovou příchutí. Nové příchutě jsou speciálně navrženy tak, aby tvořily dokonalou kombinaci s ovesným nápojem a doplňovaly chuť Starbucks Signature Espresso® Roast, tmavě praženého espressa s bohatým a oříškovým chuťovým profilem. Tento nápoj je také zcela rostlinný.

Jaro klepe na dveře a je čas vystoupit ze zimních sterotypů!

A samozřejmě, s přicházejícím jarem se vrací do nabídky Starbucks také oblíbené Cold Brew a osvěžující Refresha nápoje.

Jaro klepe na dveře a je čas vystoupit ze zimních sterotypů!

Ať už jste doma nebo v práci, oblíbené kávové osvěžení, dezerty nebo sendviče z nabídky Starbucks si můžete snadno objednat prostřednictvím služeb Wolt, Bolt Food nebo foodora.

Komentáře