Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaké výhody vám může konsolidace půjček nabídnout? | foto: Impression Media,s.r.o.

Jaké výhody vám může konsolidace půjček nabídnout?

Možná jste již někdy o tomto fenoménu slyšeli. Používají ho lidé, kteří se dostanou v některý z momentů splácení svých dluhů do úzkých, nebo je toho zkrátka hodně. Nemusí jít nutně o lidi co jsou označeni jako dlužníci kvůli neschopnosti splácet v termínu.

Zcela naopak jde o ty, kteří jsou se splácením stále ještě v domluveném termínu, ale problémem je, že jim přerůstají splátky přes hlavu.

Každý další dluh totiž automaticky znamená další úroky a ty mohou meziročně narůstat a narůstat, až mnohdy zaplatíte na úrocích víc než na půjčce jako takové. V tomto případě je tady ale pro vás unikátní konsolidace půjček. To znamená, že se všechny půjčky kompletně stáhnou do jedné jediné, což vám pochopitelně přináší i příjemné výhody.

Ušetřete spoustu peněz na zbytečných úrocích

I když splácíte všechno podle toho, jak jste si dohodli splátkový kancelář, tak tady vždycky úroky budou. Jedná se totiž právě o onu věc, ze které jako jediné mohou firmy půjčující peníze generovat zisk. Pokud ale máte opravdu hodně půjček a kupí se vám jejich splácení, tak je pro vás jedinou možností nastavení splátek na co nejnižší úroveň. Tím se ale zároveň výrazně prodlouží splácení a zvýší se tím částka, kterou zaplatíte na úrocích. Přitom konsolidace půjček pro vás znamená okamžité splacení všech dluhů a gigantickou úsporu na zaplacených úrocích.

Možnost aplikovat také na hypotéky

Konsolidace půjček je velice často používaná víceméně jak firmami, tak i běžnými osobami. Jenže je tady také speciální varianta, kterou je konkrétně konsolidace hypotéky. Tady je rozdíl v tom, že hypotéky jsou většinou poskytovány za rozdílných hodnot. Jedná se o vysoké finanční částky, často se splácením i na desítku let a vysokým úrokem. Konsolidace vás ale může ze splácení dostat mnohem rychleji.

Dostaňte svoje splácení úplně pod kontrolu

Dalším důvodem, proč lidé velice často konsolidace provádějí, je ulehčení povinnostem splácení a větší přehlednost. Čím více splátek máte, tím větší je šance, že na některou prostě zapomenete. Naštěstí konsolidace znamená jednu jedinou platbu. Proto se pro vás stane pokrytí vašich pohledávek mnohem efektivnější a přehlednější než kdy dřív.