Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaké elektronické součástky potřebujeme v rámci každé nemovitosti? | foto: Impression Media,s.r.o.

Jaké elektronické součástky potřebujeme v rámci každé nemovitosti?

Budování elektronické sítě pro nemovitosti není žádnou legrací. Mnohdy je dokonce už samotná realizace sítě tím jednodušším. Nejsložitější věcí totiž bývá vůbec její vymyšlení a kompletní inventář toho, co vůbec budete pro správnou funkci sítě potřebovat.

Jednoduše je tak pravdou to, že se elektronické sítě mohou až k nepoznání lišit nemovitost od nemovitosti. A to nejen podle použití nemovitosti, ale také podle jejího všeobecného charakteru. Specifikací je v tomto případě mimo jiné také to, jaké součástky použijeme. Je ale stále pár takových, bez kterých se neobejdete nikde.

Rozváděč jako srdce každé sítě

Každé tělo musí mít svoje srdce a každá elektronická síť musí mít svůj rozváděč. To je jednoduché pravidlo, kterým se musí řídit opravdu jakákoliv nemovitost. Samotné rozváděčové skříně jsou přitom občas dost složitým tématem. Vybírat si můžete z opravdu ohromného sortimentu, který se dělí především podle prostředí, ve kterém bude rozváděč fungovat, a následně se také standardně dělí také podle toho, jak velké sítě bude obsluhovat. Díky tomu tak mohou být velice rozdílné.

Nejsou svorky jako svorky

Svorky jsou komponentou, která nám umožňuje spojování, větvení a distribuci jednotlivých sítí. Díky tomu tak můžeme jednoduše pracovat s kabeláží tak, abychom bez problémů mohli efektivně a esteticky vybudovat spolehlivou síť. Svorek je na trhu opravdu velké množství a mnohdy mají specifická užití. Mezi nejužívanější jsou ale rozhodně řazeny patrové svorky. Ty umožňují efektivní stavbu a kontrolu i složitějších obvodů, a navíc mají své využití také přímo v automatizaci.

Jednoduchá automatizace také u vás doma

Automatizace je opravdu žhavým tématem už dlouhou řadu let. Bez ní bychom byli doslova jako bez jedné ruky. Drtivá většina uživatelů si už mohla zvyknout na takové věci, jako je například automatické rozsvícení a zhasnutí světel, detekce teplot a mnohá další čidla. Všechna mají svoji funkci, který často bývá i velice složitá. Na konci jsou ale jednoduché mikrospínače, které umožňují tuto funkci provozovat. Drobné součástky umožňují podle impulzů přívod či odpojení komponentů od proudu v síti.