Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

5. března v pražském Rudolfinu! | foto: Archiv Hollywood in Prague

Hollywood in Prague: Noc filmových melodií

Nenechte si ujít nezapomenutelná zážitek již 5. března v pražském Rudolfinu.

Během 90 minutové produkce se diváci společně se symfonickým orchestrem Bohemian Symphony Orchestra Prague vydají na velkou filmovou výpravu. Vychutnají si ty největší filmové hity z per nejslavnějších skladatelů, z hollywoodských trháků jako jsou Harry Potter, Piráti z Karibiku, Mission Impossible, Top Gun, Pearl Harbor nebo Šifra Mistra Leonarda.

5. března v pražském Rudolfinu!

O zpestření se pak postarají melodie z nesmrtelného seriálu Simpsonovi nebo komedie Prci, prci, prcičky a filmu Zrodila se hvězda.

5. března v pražském Rudolfinu!

To vše v propojení se 60členným orchestrem Bohemian Symphony Orchestra Prague, který dá slavným melodiím zcela nový rozměr a šíři a skvěle spojí milovníky filmů a filmové hudby napříč žánry a generacemi.

5. března v pražském Rudolfinu!
Komentáře