Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Shutterstock | foto: Archiv Shutterstock

Griotka Liqvére dosáhla bronzového triumfu v soutěži Pálenka roku

V prestižní soutěži Pálenka roku 2023 oblíbená Griotka Liqvére získala bronzovou medaili v kategorii višňových likérů. Toto ocenění podtrhuje vysokou kvalitu a jedinečnost produktu.

Soutěž Pálenka roku je významnou událostí zaštiťující ty nejlepší destiláty a pálenky. Tato prestižní soutěž přináší do popředí ty nejlepší nápoje a jejich úspěch zde je zárukou vysoké kvality a mimořádné chuti. Jedno z ocenění v letošním ročníku putovalo do Zámecké palírny v Blatné: griotka Liqvére získala bronzovou medaili.

Premier Wines & Spirits

Griotka Liqvére je vysoce ceněná pro svůj vyvážený a bohatý višňový profil, který se v soutěži Pálenka roku 2023 setkal s velkým uznáním. Je to poctivá, ručně vyráběná griotka, která je vyrobena z ovoce z jižních Čech. V jejím složení najdete klíčové složky, a to hlavně višňovou šťávu, velejemný líh a třešňový destilát. Všechny ingredience jsou tak přírodní a bez jakýchkoli chemických přísad a barviv.

Premier Wines & Spirits

Toto ocenění je důkazem neustálého úsilí o vytváření vynikajících likérů a potvrzením vášně pro řemeslo, čímž v Blatné tradičně vynikají. Griotku Liqvére pořídíte na www.1er.cz za 340 Kč/1l.

Komentáře