Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Celá sportovní Amerika bude na nohou! O slavný Super Bowl si to letos rozdají Chiefs a Eagles

Nejslavnější liga amerického fotbalu NFL má na programu velké finále. O slavný Super Bowl si letos zahrají týmy Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles. Oba celky v průběhu play-off potvrdily pozici nasazených jedniček ve svých konferencích, fanoušci se proto mohou těšit na vyrovnaný zápas.

Ten se uskuteční v pro české fanoušky nepopulárním čase, tedy v noci na pondělí 13. února v arizonském Glendale na State Farm Stadium s kapacitou až 72 200 diváků. A bitvu o trofej Vince Lombardiho budou sledovat stovky milionů diváků!

Fenomén Super Bowlu, který je vyvrcholením play off severoamerické National Football League v americkém fotbalu, se zrodil už v roce 1967. Jediné utkání rozhodne o vítězi sezony nejsledovanějšího sportu v USA. Od té doby se tento zápas v Americe stal událostí, která každoročně překračuje hranice sportu. Nejinak tomu bude i letos. Součástí finále je například přestávková show, jejíž hlavní osobností letos bude zpěvačka Rihanna. Reklamní spoty během utkání patří k nejdražším na světě. Loňský ročník, ve kterém Los Angeles Rams přetlačili Cincinnati Bengals o tři body, sledovalo v americkém televizním vysílání rekordních 111 a půl milionu diváků. Super Bowl už ovšem dávno není jen ryze severoamerickou záležitostí, finále NFL si totiž každoročně nenechávají ujít ani desítky a možná i stovky milionů fanoušků po celém světě. Stále větší oblibu si tak vrchol amerického fotbalu získává i u nás.

Zatímco loni vítězové konferencí vypadli hned v úvodu vyřazovacích bojů, nyní potvrdili role favoritů a dokráčeli až do samotného finále. Jejich cesta ale byla značně odlišná. Eagles nejprve suverénně přehráli New York Giants 38:7 a následně si s přehledem poradili v poměru 31:7 také s 49ers ze San Franciska. Naopak hráči Chiefs se pořádně zapotili, Jacksonville porazili 27:20 a postup do Super Bowlu vyválčili v posledních vteřinách zápasu se Cincinnati vítězstvím 23:20.

Do karet Kansas City ovšem může naopak hrát zkušenost, pro Chiefs totiž půjde o jejich třetí Super Bowl za poslední čtyři roky. Předloni podlehli Tampě Bay Bucaneers, o rok dříve trofej získali po vítězství nad San Franciscem. Celkově to bude v pondělí jejich pátá účast ve finále, titul získali ještě v roce 1970. Eagles budou usilovat o svou druhou trofej, tu první získali při svém poslední startu ve finále v roce 2018, kdy porazili New Englands Patriots. Kdo se bude radovat v dost možná nejsledovanějším sportovním zápase roku? Vsadit si můžete s bonusem u Fortuny.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.